Cześć

Szybka akcja, jak widzisz strona nabiera rozpędu. Zgodnie z obietnicą porzucam nowe zabawki i sposoby na to, aby zarobić na szkolenia, warsztaty i nie tylko.

 

Poniżej znajdziesz aplikację Revolut, jest to aplikacja bankowa, ale nie taka zwykła jaką proponują nam tradycyjne banki.

To zdecydowanie Inne rozwiązanie, które polecam szczególnie osobom podróżującym za granice i pragnącym mieć dostęp do swoich środków poza tradycyjnym systemem bankowym.

Zanim jednak dowiesz się jak możesz zarobić na ściągnięciu aplikacji, przyjrzyj się czy jest to coś dla Ciebie, oto kilka z podstawowych informacji:

 

Otwórz konto w ciągu kilku minut

Nie musisz odwiedzać oddziału ani przekopywać się przez stosy formularzy i dokumentów. Z nami otwarcie konta trwa tylko kilka minut i możesz to zrobić bezpośrednio ze swojego telefonu.

Zarządzaj pieniędzmi

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o płatnościach, sprawdzaj, ile wydajesz w każdym miesiącu na produkty spożywcze i posiłki w restauracjach, i zaokrąglaj płatności kartą, aby oszczędzać drobne kwoty.

Przesyłaj pieniądze za granicę

Wysyłanie pieniędzy za granicę przez duże banki może zostawić palącą dziurę w kieszeni. Revolut pozwala wysyłać darmowe międzynarodowe przelewy pieniężne w 30 walutach dzięki międzybankowy kurs wymiany.

Wydawaj pieniądze za granicą

Granice finansowe to już przeszłość i dlatego umożliwiamy płacenie za granicą w ponad 150 walutach po kursie międzybankowy kurs wymiany.

Ustaw płatności cykliczne

Niezależnie od tego, czy płacisz czynsz, czy dzielisz rachunek, skonfiguruj płatność cykliczną w kilkanaście sekund, aby wysyłać pieniądze kilkoma kliknięciami.

Twoje pieniądze są zabezpieczone

Przechowujemy wszystkie fundusze klientów na wyodrębnionych kontach w dużym globalnym banku. To oznacza, że ani my, ani bank nie pożyczamy ani nie inwestujemy Twoich pieniędzy.

Więc jeśli masz ochotę sprawdzić na sobie aplikację Revoult, pobierz ją korzystając z linku Kliknij TUTAJ
Ściągnij aplikację na telefon, zarejestruj się, przejdź wszystkie kroki, łącznie z potwierdzeniem tożsamości (będzie Ci potrzebny dowód osobisty) zasil konto przelewem na kwotę 20 PLN, spokojnie te pieniądze będą później do wykorzystania, zamów kartę i zgarnij dodatkowe 33 PLN premii, po pierwszym użyciu karty.
Możesz śmiało używać karty w sklepie, możesz również zamówić kartę wirtualną, którą można podpiąć do Google Pay czy Apple Pay.
No i najważniejsze Revolut płaci Ci za plecenie nowych użytkowników, masz 14 dni na to aby zaprosić maksymalnie 100. Za każdą osobę otrzymasz dodatkową premię 33 PLN, co jeśli się sprężysz może dać Ci całkiem sowitą dodatkową wypłatę. Aha, osoba której polecisz apkę, również otrzyma 33 PLN i możliwość zaproszenia swoich 100 znajomych.  Aplikację codziennie pobiera 30 tyś osób na całym świecie.
Powodzenia i trzymam kciuki
Piotrek

 

One Comment
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *