Zacznij od #dlaczgo (2/3)

Czyli drugi z powodów…
Dlaczego istnieje Mindset Academy⁉️
Po co jestem trenerem, coachem i czarodziejem ⁉️

 

 

Otwieram oczy i wiem że mam ochotę zostać dłużej w domu.. i że mogę zostać w domu, godzinę dłużej w łóżku, medytując i ciesząc się, że słońce wita mnie przez okno. Przytulić się do kochanej kobiety, zjeść na śniadanie przygotowane przez nią pyszne naleśniki i wypić kawę. Pobawić się od rana z synkiem i zadbać o to jakim jestem rodzicem.

Mogę.. bo kiedyś postanowiłem jedną rzecz, postanowiłem że to ja i tylko ja będę decydował o poziomie szczęścia w moim życiu. I od tamtej pory dużo bardziej cenię sobie takie poranki.

A po co i dlaczego Ci o tym piszę?

Bo nie zawsze tak było, jednak jest o niebo lepiej niż 4 lata temu, zanim zrozumiałem, że bardzo często sami sobie utrudniamy życie, żyjemy na czyichś zasadach, uznając je za swoje, uzależniamy poczucie szczęścia od innych, od stanu posiadania, od tego czy tamtego.. sami odbieramy sobie moc sprawczą.. sami nie pozwalamy sobie żyć szczęśliwym życiem.

Na to gdzie jestem musiałem ciężko zapracować, długo szukać, zaliczyć kilka sporych wpadek i kryzysów. Ale o tym kiedy indziej.. grunt że żyje 😉

 

 

 

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *