#OSTRZEŻENIE – Czytanie książek jest niebezpieczne i może grozić zmianą myślenia – (wyszedł z tego spory post)

Dzień Dobry Wieczór

Jako #Polacy wypadamy blado w statystykach dotyczących czytania.

67 proc. respondentów w wieku powyżej 60. roku życia nie czytało książek w 2018 r. Wśród ankietowanych w wieku 40-59 lat 62 proc. nie przeczytała żadnej #książki. W grupie wiekowej 25-39 lat 58 proc. ankietowanych deklaruje, że nie czytało książek, a w najmłodszej grupie (15-24 lata) książek nie czytało 45 proc.

Według tych samych badań 28 proc. respondentów w próbie ogólnopolskiej przyznało, że w ich domach nie ma żadnych książek, 7 proc. przyznało, że posiadają tylko #podręczniki szkolne. 14 proc. respondentów w próbie ogólnopolskiej posiada w domu od 1 do 10 książek. Najwięcej osób (45 proc.) posiada między 11 a 50 książek.

Wystarczy? Wystarczy

Więc kiedy sprawdziłem, że średnio 2/3 raz w miesiącu zmieniam tytuł, przestałem dziwić się że ludzie mają mnie za wariata. Zacząłem myśleć, #mówić i zachowywać się inaczej niż do tej pory.
Wiele osób, które znały mnie z czasu gdy nie czytałem wcale, uważa że wstąpiłem do sekty, wyprało mi #mózg. Słyszałem nawet rzucone ze zdziwieniem.. “Cygan, zmieniłeś się..” wiem, o to ku%$@ chodziło 😂🤣

Ale do brzegu..

Jedną z najbardziej wartościowych pozycji i takich, które miały na mnie największy #wpływ jest “Bogaty albo Biedny, po prostu różni mentalnie” T. Harv Ekera. To tam znalazłem pomysł i idę tego, że nie trzeba iść całe życie utartym schematem 40-40-40, 40 godzin tygodniowo przez 40 lat aby na emeryturze dostać 40% tego co zarabiałem.

Jestem #wychowany jak większość osób w moim wieku, rodzice ciężko pracowali na etacie, dbając o nas najlepiej jak potrafili. Jestem im ogromnie wdzięczny za wszystkie nauki i lekcje. Jednak #świat się zmienia a wraz z nim możliwości jakie mamy do dyspozycji.

To również dzięki tej książce zaraziłem się wirusem, który mówił mi że można inaczej. Że możesz zacząć robić coś innego, niż tylko to czego uczyli w szkole. Tam dowiedziałem się że moja fizyczna #rzeczywistość jest wydrukiem z tego, na jakim poziomie jest moja mentalność, emocje i duchowość.

Kolejnym krokiem był wyjazd na Millionaire Mind Intensive dwa lata temu, flagowe #szkolenie i tu was zaskoczę, bo tak naprawdę to 3 dniowe “seminarium”, podróż która zmienia życie. Pozwala rozpoznać wzorzec finansowy tkwiący w podświadomości.

W tym roku zrobiłem sobie aktualizację, bo pamiętam doskonale jaką robotę zrobiło to dla mnie 2 lata wstecz. I coś Ci powiem, w tym roku było jeszcze #lepiej. I żebyśmy dobrze się zrozumieli, jeszcze nie jestem jeszcze milionerem, i trochę mi brakuję, nie udzielam też porad inwestycyjnych.

Jednak samo wydarzenie i ludzie jakich tam poznałem, upewniło mnie w przekonaniu, że raz wykonana, wartościowa praca może przynosić wymierne korzyści, nie tylko finansowe.

Dlatego Witam Cię w pierwszym artykule “sponsorowanym” jeśli nie masz jeszcze tej książki u siebie na półce, polecam Ci abyś jak najszybciej uzupełnił braki. Najlepiej korzystając z linku który przygotowałem poniżej.

Zasada jest prosta, ja wykonuje jednorazową pracę w postaci tego artykułu, dbam o to, aby stanowił dla Ciebie #wartość, jeśli mi się udało i masz ochotę kupić książkę dla siebie czy kogoś bliskiego klikasz #link, który stanowi połączenie do strony Złotych Myśli i programu partnerskiego, który wynagrodzi moją pracę w postaci kilku procent prowizji. Zbudowałem w ten sposób #dochód pasywny 

P.S.
A jeśli masz ochotę wybrać się w lutym 2020 na kolejną edycję MMI w Warszawie, zapraszam – ja będę na pewno. Daj znać wcześniej, bo będę miał kilka biletów w specjalnych cenach.

tu jest link:
https://www.zlotemysli.pl/…/bogaty-albo-biedny-po-prostu-ro…

P.P.S.
W ten sam sposób dostaniesz ode mnie polecenia kilku książek na przestrzeni kolejnych 3 miesięcy, a wykorzystując posty które napisałem wcześniej, znalazłem chwilę aby je edytować i uzupełnić o podobne linki.

więcej książek znajdziesz też na
www.piotrekcygan.pl

Za@#$%go Wieczoru

One Comment
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *