Dla Biznesu

Jako trener i coach  biznesu pomagam małym i średnim firmom, efektywnie i skutecznie wdrażać nowe pomysły i strategie działania, aby mogły jeszcze lepiej realizować swoją misję.
Efektywniejsze przyswajanie nowych sposobów myślenia i działania, może okazać się przydatne w czasach, kiedy codziennie pojawiają się nowe wyzwania i pomysły, które mogą wprowadzić twoje życie czy biznes na zupełnie inny poziom.

Licencjonowany Trener Biznesu dla mikro,małych i średnich firm, Europejski Certyfikat IV EQF; Trener Akademii SET; Coach ACC/ICF, CoachClinic.

To, jakie efekty osiągamy w życiu czy w biznesie, sprowadza się do dwóch elementów: wewnętrznych modeli rzeczywistości, czyli sposobów myślenia na temat siebie i otaczającego nas świata, oraz zewnętrznych strategii działania, które  tworzą nasze codzienne nawyki, przyzwyczajenia i rytuały.

Najnowsze badania i odkrycia naukowe wskazują, że to co wiemy o naszym umyśle, funkcjonowaniu naszego ciała czy otaczającej nas rzeczywistości jest mocno nieaktualne. Istnieje również szansa, że to jak prowadziłeś swój Biznes, może wymagać pewnych zmian na przestrzeni kolejnych miesięcy.
Obszary w których w których chętnie dzielę się doświadczeniem i jakich mogę służyć wsparciem dla twojej firmy, znajdziesz na stronie Akademii Mindset. Tu przedstawiam jedynie zajawkę tego co przygotowałem dla Ciebie i twojego biznesu.

Propozycje Rozwiązań Biznesowych

Wszystkie Branże MŚP
Online z Ekspertem – we współpracy z koszalińską firmą szkoleniową BMP, oraz grupą doświadczonych trenerów biznesu, coachów, doradców i ekspertów z takich dziedzin jak: media, nieruchomości, prawo, ubezpieczenia, informatyka, psychologia, komunikacja, stres, team building, sprzedaż, narzędzia pracy zdalnej, life hacking, motywacja, finanse, reklama, zarządzanie zmianą, efektywność, postanowiliśmy stworzyć propozycję wsparcia wsparcia mentalnego i eksperckiego dla przedsiębiorców, itp. Tak powstał Projekt Online z Ekspertem – cykl poradników video oraz bezpłatnych konsultacji, gdzie jako przedsiębiorca możesz zyskać wsparcie w trudny okresie kryzysu gospodarczego.

Instytucje Edukacyjne, Firmy Szkoleniowe, Trenerzy, Eksperci, Doradcy
Akademia Rozwoju – platforma online, na której możesz tworzyć i sprzedawać swoje kursy i szkolenia w formule e-learning. Zbierając nasze doświadczenia, postanowiliśmy rozbudować model biznesowy tak, aby każdy jego użytkownik zyskał coś dla siebie. Akademia wyposażona została w możliwości, jakich nie ma żadna inna instytucja, sprosta zarówno niskim kosztom wejścia, jak i potrzebie budowania sieci rozwoju i współpracy. Akademia Rozwoju to nie tylko platforma edukacyjna do sprzedaży kursów online, ale i wiele innych możliwości ich wsparcia. W obecnym czasie, który wymaga największych wyzwań stawianych polskiej przedsiębiorczości, na której opiera się cała gospodarka, jesteśmy dumni, że właśnie teraz możemy we współpracy z innymi dołożyć naszą wyraźną cegiełkę w ratowaniu Polski.

Transport, Logistyka, Spedycja
Szkolenia z Eco Driving to bezpieczna i płynna jazda ciężarówką, autobusem i samochodem, która niesie ze sobą znaczne oszczędności paliwa oraz części eksploatacyjnych. Szkolenie z jazdy ekonomicznej są rozwiązaniem dla firm z dużą i małą flotą samochodową, które chcą ograniczyć koszty związane ze używaniem własnego taboru. Dzięki szkoleniu zużycie paliwa może zmniejszyć się nawet o 20%, a eksploatacja maszyn o 40%! Szkolenie organizowane w grupie 6-8 osób – dofinansowane w 100% ze środków UE.

Sklepy detaliczne, hurtownie, producenci lokalni
Shopik24.pl – to sklep internetowy, który powstał aby dać możliwość wejścia na rynek online wszystkim lokalnym producentom, hurtowniom i sklepom z polskimi produktami, którzy do tej pory działali tylko na rynku sprzedaży tradycyjnej. Jeśli masz w swoich zasobach produkty, które chciałbyś zacząć dostarczać na rynku lokalnym, zdobywając nowe kanały dystrybucji zyskując nowych klientów i zwiększyć swoją sprzedaż, ten projekt jest dla Ciebie. Sytuacja gospodarcza w Polsce nie zapowiada się najlepiej w kolejnych miesiącach, wychodzenie z kryzysu gospodarczego, może okazać się trudniejsze niż nam się wydaje, dlatego zapraszam Cię do zapoznania się rozwiązaniem, które na pewno będzie przydatne w czasie gdy wszyscy przechodzą na rozwiązania online.

Ekologia, ochrona przyrody, gospodarka naturalna
Niezależnie czy jesteś producentem czy dystrybutorem zdrowej żywności, naturalnych produktów czy suplementów, zapraszam Cię do współpracy w zakresie promowania twojej działalności online. Jeśli trafiłeś tu jako producent lub instalator projektów związanych z tematami fotowoltaiczni czy innych metod na wykorzystania i produkcję energii odnawialnych. Być może działasz w tematach związanych ze stacjami ładowania dzięki którym możemy wspólnie lepiej zadbać o dobro naszej planety, zapraszam na konsultacje.

Kadra managerska, Team leaders, Team Building
Akademia Managera – Projekt Rozwojowy dla MŚP ze realizowany wsparciem do 80% ze środków BUR, którego celem jest rozwinięcie potencjału kadr kierowniczych MŚP, poprzez podniesienie kompetencji menedżerów objętych wsparciem, poprzez refundację usług rozwojowych w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, w tym administrowania zasobami ludzkim. Projekt skierowany wyłącznie do kadra menadżerska, czyli właściciele MŚP, pracownicy MŚP zatrudnieni na stanowiskach kierowniczych, pracownicy MŚP, wobec których właściciele mają plany związane z awansem na stanowisko kierownicze.

Koronawirus, pandemia, kryzys gospodarczy
koronawirus.govo.pl – Jeśli interesujesz się aktualną sytuacją związaną z naszym zdrowiem, nie jest Ci obojętne to co dzieje się w czasach globalnej pandemii, masz dostem do informacji i faktów, którymi chciałbyś się podzielić, aby szerzyć epidemię dobrych wiadomości. W naszym portfelu znajduje się strona internetowa poświęcona tematyce wirusa, pandemii i sytuacji na świecie, jednak naszą misją jest publikowanie treści, które są zgodne ze stanem faktycznym i realną sytuacją w Polsce i na Świecie. Więc jeśli masz coś, chym chcesz dzielić się z naszymi rodakami i chcesz pomóc w budowaniu świadomości i przeciwstawianiu się rygorystycznym przepisom rujnującym polską przedsiębiorczość, możliwości zatrudnienia i skutkującą ogromnymi stratami psychicznymi i materialnymi dołącz się do tej akcji.

Akademia Mindset

Pamiętaj też, że Akademia ma swój Program Partnerski, który pozwala Ci zarabiać na wsparciu mnie w dotarciu do osób, które mogą potrzebować mojej pomocy jako trenera i coacha. Siedzisz w domu, przejrzyj kontakty i działaj. Sprawdź jaki zestaw konsultacji indywidualnych i biznesowych posiadam w ofercie, zacznij zarabiać 20% od każdej kwoty jaką zapłaci osoba którą polecisz mi do współpracy – i to bez wychodzenia z domu.

Indoor

  • Mindset Coaching – Indywidualne Konsultacje Biznesowe MC60 i MC90
  • Biznes Mindset Trening – Indywidualny 2 miesięczny program rozwojowy  BMT60  BMT90
  • Smart Biznes Mindset – Warsztaty Indoor dla MŚP  do pobrania  Prezentacji PDF
  • Mindset PRO – Indywidualny program rozwojowy dla Twojego Biznesu – Indywidualna Wycena

Online

  • Mindset Coaching Online MCO60 MCO90
  • Biznes Mindset Trening Online MTO60  MTO90
  • Smarter Biznes Mindset – Warsztaty w formie Online /Zoom- Skype/ Wycena Indywidualna