Dla Ciebie

Poznaj i zastosuj nową i praktyczną wiedzę, która pomoże Ci w lepszym i sprawniejszym wprowadzaniu znaczących usprawnień w Życiu. Współpraca przygotowana została z myślą o osobach które rozumieją potrzebę rozwoju i doskonalenia siebie. Skupia się na dostarczeniu nowych sposobów myślenia i działania w celu budowaniu nowej wizji przyszłości oraz dostarczeniu odpowiednich narzędzi w celu jej realizacji.

Zadaniem współpracy jest rozwój i poprawa satysfakcji z życia, przez edukację w zakresie lepszego zrozumienia i wykorzystania potencjału, jakie posiada ciało i umysł oraz przez głębsze zrozumienie procesów rządzących otoczeniem. Głównym celem spotkania jest aktualizacja sposobu myślenia i działania, oraz dostarczenie Ci nowych i efektywnych technik i metod rozwoju i transformacji osobistej.

Konsultacje Indywidualne to spotkania trwające  60 lub 90 min, na których możemy poruszyć między innymi takie tematy jak: wzmacnianie systemu immunologicznego przez zmianę codziennych nawyków np. ćwiczenia oddechowe, zmiana nawyków żywieniowych, poprawa kondycji fizycznej przez odpowiedni trening, lepsze radzenie sobie ze stresem dzięki lepszemu zrozumieniu działania mózgu , skuteczniejsze  rozpoznanie swoich mocnych stron, poprawa i zwiększenie efektywności osobistej, generowanie dodatkowych źródeł dochodu, dbanie o zdrowie fizyczne i psychiczne, tworzenie balansu między pracą a życiem osobistym, budowanie otoczenia dla własnego rozwoju i  wzrostu, nauka pracy z intuicją, zaawansowane techniki pracy z podświadomością,  oraz  wprowadzenie do tego, czym jest i jak działa tz. mindset.

 

Chcesz lepiej radzić sobie ze stresem związanym z sytuacją? Lub po prostu chcesz zwiększyć swoją produktywność, w tym wymagającym czasie? A może masz ochotę dowiedzieć się więcej,  jak działa twoje ciało i umysł aby wydobyć ich prawdziwy potencjał, aby zwolnić hamulec ręczny i z pełnym zaangażowaniem ruszyć w kierunku nowej przyszłości – Zapraszam Cię do współpracy.

Dodatkowe Źródła dochodu to temat, który nie zniknie z wyników wyszukiwania w Google. W momencie w którym grozi nam wzrost bezrobocia nawet do 25-30%, w sytuacji gdzie praktycznie każdy odczuje skutki globalnego kryzysu gospodarczego, okazuje się że jako naród jesteśmy średnio przygotowani na taki scenariusz.

Prawie połowa z nas nie posiada żadnych oszczędności, żyjąc od wypłaty do wypłaty, a 75 % z osób posiadających oszczędności przeżyje za nie, nie dłużej niż 2 miesiące. Wiec co w sytuacji gdy skutki spowolnienia światowych gospodarek  zapukają do twoich drzwi?

Jeśli interesuje Cię stworzenie dodatkowego źródła dochodu, lub chcesz zaangażować się wykorzystując swój pełen potencjał czasu i możliwości, sprawdź jakie propozycje przygotowałem dla Ciebie kilka propozycji

Network Marketing

“Od producenta prosto do klienta” – ta myśl przyświecała pionierom sprzedaży bezpośredniej i pierwszym firmom z branży tzw. network marketingu. I tak pozostaje do dziś. Chodzi o to, aby produkt lub usługa, których nie można nabyć w tradycyjny sposób, proponowane są klientom bez zbędnej i drogiej reklamy, pośredników hurtowych czy detalicznych. Dzięki temu stanową ofertę najbardziej atrakcyjną cenowo i jakościowo.

Przemiany gospodarcze w naszym kraju powodują że coraz większa liczba osób interesuję się tym modelem współpracy i budowania swojej niezależności finansowej, Dzięki niskim kosztom wejścia, braku wymaganych kwalifikacji oraz szerokiemu wachlarzowi możliwości jakie daje ten rodzaj pracy, jest on formą po którą sięga coraz więcej osób.

Dlatego przygotowałem kilka propozycji dla osób indywidualnych, gdzie w zależności od potrzeb i możliwości a także indywidualnych predyspozycji, z których każdy może wybrać najlepszy dla siebie model i branżę.

Na początek mam dla Ciebie 4 możliwości współpracy, sprawdź która z grup produktowych jest Ci bliższa:

– produkty codziennego użytku, środki czystości,  kosmetyki i kolagen,

– produkty naturalne, kosmetyki i suplementy,

– żywność funkcjonalna i prozdrowotna,

– nauka, edukacja, rozwój.

 

FinTech i Nowe Technologie

Dlaczego znasz marki takie jak Coca-Cole czy McDonald? Bo ich reklamę wyemitowano przed tobą setki jeśli nie tysiące razy. Jednak są firmy, które rezygnują z płacenia wielomilionowych kwot za 30 sekundowy spot w tradycyjnych mediach, na rzecz budowania swojej pozycji na rynku wykorzystując moc  poleceń i rekomendacji. Korzystając z nowoczesnych narzędzi takich jak Facebook, Twitter, Telegram czy ”Internet” do tego aby dzielić się własnymi rozwiązaniami. Być może słyszałeś o takich aplikacjach jak Revolut, TransferGo, Monese, Bison, Bitwala, Curve, Twisto, PayPal Xoom, Cashback, Trading212, a jeśli nie to warto abyś wiedział, że te i podobne aplikacje  mogą być świetnym sposobem generowania dodatkowych dochodów w kwotach od kilku set do kilku tysięcy PLN.

Chcesz wiedzieć więcej?