Dla Ciebie

Żyjemy w niezwykłych czasach, to co spotyka Nas wszystkich, nie miało jeszcze miejsca w historii. Sytuacja jest trudna, szczególnie dla osób, które nie były przygotowane czy to mentalnie czy materialnie do wyzwań z jakim przyszło nam się dzisiaj mierzyć. Jednak warto pamiętać że żyjemy w świecie nadzwyczajnych możliwości, gdzie 99,9% problemów została już rozwiązana a my jesteśmy kreatorami własnego życia.

Chcesz lepiej radzić sobie ze stresem związanym z sytuacją? Lub po prostu chcesz zwiększyć swoją produktywność, w tym wymagającym czasie? A może masz ochotę dowiedzieć się więcej,  jak działa twoje ciało i umysł aby wydobyć ich prawdziwy potencjał, aby zwolnić hamulec ręczny i z pełnym zaangażowaniem ruszyć w kierunku nowej przyszłości – Zapraszam Cię do współpracy.

Konsultacje Indywidualne – spotkania 30 i 60 min, na których możemy poruszyć między innymi takie tematy jak: wzmacnianie systemu immunologicznego przez zmianę codziennych nawyków np. ćwiczenia oddechowe, zmiana nawyków żywieniowych, poprawa kondycji fizycznej przez odpowiedni trening, lepsze radzenie sobie ze stresem dzięki lepszemu zrozumieniu działania mózgu , skuteczniejsze  rozpoznanie swoich mocnych stron, poprawa i zwiększenie efektywności osobistej, generowanie dodatkowych źródeł dochodu, dbanie o zdrowie fizyczne i psychiczne, tworzenie balansu między pracą a życiem osobistym, budowanie otoczenia dla własnego rozwoju i  wzrostu, nauka pracy z intuicją, zaawansowane techniki pracy z podświadomością,  oraz  wprowadzenie do tego, czym jest i jak działa tz. mindset.

Rozwiązania Indywidualne:

Edukacja, nauka i rozwój – chcesz zyskać możliwość nauki i rozwoju dzięki rozwiązaniom online? Chcesz zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe aby poprawić swoje szanse na rynku pracy? Sprawdź jakie kursy przygotowują dla Ciebie nasi trenerzy i eksperci. A może chcesz zbudować sobie dodatkowe źródło dochodu, pomagając innym trenerom i szkoleniowcom w sprzedaży i dystrybucji ich szkoleń?

Sprawdź czym jest i jak działa współpraca z Akademią Rozwoju.

Masz 4 możliwości jakie daje Ci Akademia. Ta nowa platforma e-learningowa, to twoja szansa na naukę, rozwój i biznes bez wychodzenia z domu. Nie musisz tworzyć własnych kursów i szkoleń online, jednak masz możliwość zarabiania na tych znajdujących się w bazie Akademii Rozwoju. Korzystaj z cyklicznych promocji i ofert specjalnych a także zyskaj stały rabat na kursy wybrane dla Siebie.

Jeśli jednak masz pomysł na swój kurs czy szkolenie online, chcesz do tego budować swój team trenerów współpracujących, sprawdź w zakładce Dla Biznesu – jakie rozwiązania dla Trenerów i Partnerów przygotowała Akademia Rozwoju.

Dodatkowe Źródła dochodu to temat, który nie zniknie z wyników wyszukiwania u wujka google. W momencie w którym grozi nam wzrost bezrobocia nawet do 25-30%, w sytuacji gdzie praktycznie każdy odczuje skutki globalnego kryzysu gospodarczego, okazuje się że jako naród jesteśmy średnio przygotowani na taki scenariusz.

Prawie połowa z nas nie posiada żadnych oszczędności, żyjąc od wypłaty do wypłaty, a 75 % z osób posiadających oszczędności przeżyje za nie, nie dłużej niż 2 miesiące. Wiec co w sytuacji gdy skutki spowolnienia światowych gospodarek  zapukają do twoich drzwi?

Jeśli interesuje Cię stworzenie dodatkowego źródła dochodu, lub chcesz zaangażować się wykorzystując swój pełen potencjał czasu i możliwości, sprawdź jakie propozycje przygotowałem dla Ciebie kilka propozycji

Network Marketing

“Od producenta prosto do klienta” – ta myśl przyświecała pionierom sprzedaży bezpośredniej i pierwszym firmom z branży tzw. network marketingu. I tak pozostaje do dziś. Chodzi o to, aby produkt lub usługa, których nie można nabyć w tradycyjny sposób, proponowane są klientom bez zbędnej i drogiej reklamy, pośredników hurtowych czy detalicznych. Dzięki temu stanową ofertę najbardziej atrakcyjną cenowo i jakościowo.

Przemiany gospodarcze w naszym kraju powodują że coraz większa liczba osób interesuję się tym modelem współpracy i budowania swojej niezależności finansowej. Dlatego przygotowałem kilka propozycji dla osób indywidualnych, gdzie w zależności od potrzeb i możliwości a także indywidualnych predyspozycji, z których każdy może wybrać najlepszy dla siebie model i branżę.

Na początek przygotowałem dla Ciebie 4 mozliwości współpracy, sprawdź która z grup produktowych jest Ci bliższa:

– produkty codziennego użytku, środki czystości,  kosmetyki i kolagen,

– produkty naturalne, kosmetyki i suplementy,

– żywność funkcjonalna i prozdrowotna,

– nauka, edukacja, rozwój.

FinTech i Nowe Technologie

Dlaczego znasz marki takie jak Coca-Cole czy McDonald? Bo ich reklamę wyemitowano przed tobą setki jeśli nie tysiące razy. Jednak są firmy, które rezygnują z płacenia wielomilionowych kwot za 30 sekundowy spot w tradycyjnych mediach, na rzecz budowania swojej pozycji na rynku wykorzystując moc  poleceń i rekomendacji. Korzystając z nowoczesnych narzędzi takich jak Facebook, Twitter, Telegram czy ”Internet” do tego aby dzielić się własnymi rozwiązaniami. Być może słyszałeś o takich aplikacjach jak Revolut, TransferGo, Monese, Bison, Bitwala, Curve, Twisto, PayPal Xoom, Cashback, Trading212, a jeśli nie to warto abyś wiedział, że te i podobne aplikacje i mogą być świetnym sposobem generowania dodatkowych dochodów w kwotach od kilku set do kilku tysięcy PLN. Chcesz wiedzieć więcej?

Mam nadzieję znalazłaś czy znalazłeś dla Siebie coś ciekawego, jeśli chcesz wiedzieć więcej zapraszam na spotkanie osobiste lub online.

“Face To Face”

Online