Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Open Mindset – Myśl Inaczej

Styczeń 14 @ 17:00 - 21:00

70zł

Myśl Inaczej 

Jak aktualizacja sposobu myślenia, może poprawić jakość twojego Życia i Biznesu.

Myśl Inaczej czyli Jak Aktualizacja Sposobu Myślenia może wpłynąć na Twoją osobistą rzeczywistość.

 

Sprawdź jak zmiana sposobu myślenia, może poprawić jakość życia w wybranych przez Ciebie przestrzeniach, takich jak na przykład Zdrowie, Relacje, Ciało czy Umysł, ale i Kariera, Rola Społeczna, Finanse czy Biznes. Poznaj 14 haków, które pokażą Ci, jak potężny może być twój umysł i ciało, i jak daleko sięgają ludzkie możliwości.Zobacz jak zmiana postrzegania wyjścia na spacer, wejścia na schody czy innych czynności, które wykonujemy na co dzień, może bezpośrednio poprawić twoje zdrowie, poziomu odczuwalnego szczęścia, a nawet zwiększenie satysfakcji z wykonywanej pracy.

 

Dowiedz się, jaką przewagę ma Efekt Placebo nad niektórymi lekami i suplementami, oraz jakie korzyści poza zdrowotnymi, możesz zyskać dzięki tak naprawdę sile własnego umysłu. Jednocześnie zwiększając swoją pewność siebie, efektywność, poczucie szczęścia a nawet inteligencję.Dowiedź się, dlaczego świadomość tego, co jesz, jest ważniejsza niż samo jedzenie, które dostarczasz, i jak może poprawić efekty twojej diety czy treningów.

 

Sprawdź, w jaki sposób jakość pytań, jakie zadajesz sobie na, co dzień kieruje twoimi decyzjami i rezultatami, jakie w życiu osiągasz. I jak zmienić pytania, aby osiągać rezultaty, których już nie możesz się doczekać. Naucz się, że stres związany z pracą czy biznesem nie zawsze jest zły. Dowiesz się, jak możesz wykorzystać stres jako przyjaciela i paliwo rakietowe do twoich działań, a na koniec sprawdzisz, jak prosta zmian w postawie ciała pozwala poprawić twoje reakcję w sytuacjach stresogennych. Udział w wydarzeniu może dać Ci możliwość sprawdzenia, jak daleko sięga twoja wyobraźnia, oraz jak daleko może sięgać potencjał twojego rozwoju, kiedy otworzysz swój umysł, by myśleć inaczej.

 


OPEN MINDSET Sezon 2, czyli Cykl Wydarzeń Rozwojowo -Networkingowych

7 wyjątkowych spotkań, podczas których, w zaledwie 4 h, połączymy idee networkingu, warsztatów i mini prelekcji. Każde ze spotkań to krótkie, merytoryczne warsztaty, nastawione są na przekazanie praktycznej wiedzy, a jednocześnie dostarczenie niekonwencjonalnych rozwiązań, o które ciężko w tradycyjnym systemie edukacji.

 

Wydarzenia skierowane są do osób ceniących rozwój swoich sieci kontaktów i biznesów, poprzez angażowanie się w budowanie trwałych i wartościowych relacji.

Spotkania mają zachęcić do otworzenia się na nowe możliwości, zarówno na przestrzeni rozwoju osobistego jak i rozwoju kariery i biznesu. Spotkania pod wspólnym tytułem Open Mindset mają zachęcić do otworzenia się na nowe możliwości, zarówno na przestrzeni rozwoju osobistego jak i rozwoju kariery czy biznesu.

Celem wydarzeń jest zbudowanie przestrzeni dla osób ceniących sobie rozwój swoich sieci kontaktów poprzez angażowanie się w budowanie trwałych

i wartościowych relacji. Dlatego zamiast jednego bloku networkingowego prezentujemy dwa, pierwszy na krótką, 2 minutową prezentację dla zainteresowanych, dla ułatwienia można wybrać odpowiedz na wybrane pytania.

Oraz drugi, który poświęcony jest na rozmowy kuluarowe, dające okazję na lepsze poznanie się, wymianę pomysłów i doświadczeń, sprawdzenie w jaki sposób możemy sobie wzajemnie pomóc i wspierać w ich realizacji.

 

Agenda Spotkań

16.45 Rejestracja Uczestników

17.00 Wprowadzenie, Powitanie Partnerow

17.10 Networking – Poznanie Uczestników

18.00 Workshop – część warsztatowa

18.50 Przerwa

19.00 Networking – Rozmowy Kuluarowe

20.00 Workshop – część warsztatowa

20.50 Podsumowanie i Podziękowanie

21.00 Zakończenie

Szczegóły

Data:
Styczeń 14
Czas:
17:00 - 21:00
Koszt:
70zł
Wydarzenie Categories:
,

Organizator

Akademia Mindset
Telefon:
513674130
Email:
kontakt@piotrekcygan.pl
Strona internetowa:
www.piotrekcygan.pl

Miejsce

Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji i Rehabilitacji, sala 107
Wąska 16
Szczecin, Polska
+ Google Map

Bilety

Tickets are not available as this event has passed.