Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Switch Off Stress – Przełącz Stres

Kwiecień 2 @ 09:00 - 13:00

270zł

 

Z każdej strony coś. Kalendarz wypełnia się jeszcze bardziej z każdym dniem, nowe zadania wyprzedzają starsze. Zespół rośnie, a zadań przybywa. W chaosie zaczyna brakować czasu dla siebie, a ważne sprawy zmieniają priorytet. Serce przyspiesza, tętno rośnie, a umysł przełącza się w tryb walcz lub uciekaj. W dobie przesycenia bodźcami i informacjami, w chaosie dnia codziennego, mamy coraz większe problemy z pojawiającymi się stresem. A co jeśli te same sygnały oznaczają też ekscytację?

 

Naucz się jak lepiej zarządzać stresem i wykorzystać potencjał ciała i umysłu do poprawy osiąganych rezultatów. Dowiedz się, jakich narzędzi i metod używają osoby osiągające najlepsze efekty w sporcie i w biznesie. Sprawdź na własnej skórze jak wykorzystać możliwości ciała i umysłu do zmiany stresu w paliwo dla twoich działań. Poznaj narzędzia i sposoby radzenia sobie ze stresem na zupełnie innym poziomie. Naucz się, jak stres może być twoim przyjacielem.

 


Projekt Smart Biznes Mindset odpowiada na potrzeby młodych przedsiębiorców i właścicieli firm, którzy rozumieją potrzebę rozwoju i doskonalenia siebie i swojej organizacji w zakresie kompetencji miękkich. Głównym celem SBM jest rozwój i poprawa konkurencyjności przedsiębiorców przez edukację w zakresie lepszego zrozumienia i wykorzystania potencjału, jakie posiada ciało i umysł oraz przez głębsze zrozumienie procesów rządzących otoczeniem.

Projekt SBM skupia się na kreowaniu nowej rzeczywistości biznesowej w szczególności efektywniejszego zastosowania już posiadanych umiejętności twardych i know-how. Dostarczeniu nowych sposobów myślenia i działania w budowaniu przewagi na rynku poprzez zwiększanie efektywności osobistej, skutecznego wykorzystania swoich mocnych stron oraz intuicji w procesie podejmowania lepszych decyzji.

Ważnym elementem projektu jest tworzenie przyszłej wizji przedsiębiorstwa i jego uczestników, uczy określania własnych kierunków działania opartych o system wartości. Wskazuje jak zadbać o zdrowie fizyczne oraz mentalne, również poprzez lepsze zarządzanie stresem oraz lepszą równowagę między życiem biznesowym a osobistym. Cykl warsztatów wyposaża uczestników i organizację w praktyczne narzędzia, niezbędne do budowy i rozwoju firmy.
Smart Biznes Mindset został „skrojonych” na miarę młodego i ambitnego przedsiębiorcy 21 wieku. Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych szczegółów dotyczących każdego z warsztatów szkoleniowych. Zapraszam.

Szczegóły

Data:
Kwiecień 2
Czas:
09:00 - 13:00
Koszt:
270zł
Wydarzenie Categories:
,

Organizator

Akademia Mindset
Telefon:
513674130
Email:
kontakt@piotrekcygan.pl
Strona internetowa:
www.piotrekcygan.pl

Miejsce

Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji i Rehabilitacji, sala 107
Wąska 16
Szczecin, Polska
+ Google Map

Bilety

Tickets are not available as this event has passed.