Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Time for Efficiency – Czas na Efektywność

Marzec 19 @ 09:00 - 13:00

270zł

 

Na pewno jest jakiś powód, dla którego robisz to, co robisz, więc dlaczego nie robić tego jeszcze lepiej, dając z siebie więcej każdego dnia. Poznaj i zastosuj najbardziej efektywne metody i strategie rozwoju siebie i swojego biznesu. Zacznij jeszcze lepiej wykorzystywać swój najważniejszy zasób, jakim jest czas. Przetestuj i doświadcz na własnej skórze modele działania i sposoby myślenia, które pozwoliły najlepszym w swoich branżach zyskać przewagę na rynku.

 

Podczas warsztatów znajdziesz propozycję, które pozwolą Ci przeanalizować i zaktualizować swój sposób myślenia i działania. Nauczysz się jak poprawiać wydajności i efektywności swoją i twojego zespołu w oparciu o utrzymujący się stały poziom energii, zaangażowania oraz pozytywnego nastawienia. Dowiesz się jak wchodzić w stany Flow, poznasz efektywniejsze sposoby pracy. Dowiesz się jakie ćwiczenia fizyczne i mentalne, poprawią nie tylko jakość, ale i satysfakcję z wykonywanych zadań.

 


Projekt Smart Biznes Mindset odpowiada na potrzeby młodych przedsiębiorców i właścicieli firm, którzy rozumieją potrzebę rozwoju i doskonalenia siebie i swojej organizacji w zakresie kompetencji miękkich. Głównym celem SBM jest rozwój i poprawa konkurencyjności przedsiębiorców przez edukację w zakresie lepszego zrozumienia i wykorzystania potencjału, jakie posiada ciało i umysł oraz przez głębsze zrozumienie procesów rządzących otoczeniem.
Projekt SBM skupia się na kreowaniu nowej rzeczywistości biznesowej w szczególności efektywniejszego zastosowania już posiadanych umiejętności twardych i know-how. Dostarczeniu nowych sposobów myślenia i działania w budowaniu przewagi na rynku poprzez zwiększanie efektywności osobistej, skutecznego wykorzystania swoich mocnych stron oraz intuicji w procesie podejmowania lepszych decyzji.

 

Ważnym elementem projektu jest tworzenie przyszłej wizji przedsiębiorstwa i jego uczestników, uczy określania własnych kierunków działania opartych o system wartości. Wskazuje jak zadbać o zdrowie fizyczne oraz mentalne, również poprzez lepsze zarządzanie stresem oraz lepszą równowagę między życiem biznesowym a osobistym. Cykl warsztatów wyposaża uczestników i organizację w praktyczne narzędzia, niezbędne do budowy i rozwoju firmy.
Smart Biznes Mindset został „skrojonych” na miarę młodego i ambitnego przedsiębiorcy 21 wieku. Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych szczegółów dotyczących każdego z warsztatów szkoleniowych. Zapraszam.

Szczegóły

Data:
Marzec 19
Czas:
09:00 - 13:00
Koszt:
270zł
Wydarzenie Categories:
,

Organizator

Akademia Mindset
Telefon:
513674130
Email:
kontakt@piotrekcygan.pl
Strona internetowa:
www.piotrekcygan.pl

Miejsce

Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji i Rehabilitacji, sala 107
Wąska 16
Szczecin, Polska
+ Google Map

Bilety

Tickets are not available as this event has passed.