Przyszedł czas na podsumowanie ostatnich tygodni, wyciągnięcie wniosków i aktualizację modeli rzeczywistości, wdrożenie nowych strategii i podjecie nowych działań.

Ale po kolei i po ludzku 💡
Jak kilka osób wie, sporo zmieniło się w moim życiu osobistym i zawodowym.

Jest sporo tematów do nagonienia i do uzupełnienia więc zaczynam od początku.

#zdrowie
Jak to mówią w zdrowym ciele zdrowy duch. Im więcej siły fizycznej w tym więcej siły mentalnej. Mimo ze mam 37 lat, czuje się wyśmienicie i lepiej niż kiedy miałem 20 kilka. Jednak oficjalne ważenie zawodnika nr 1 pokazało że moja waga wskazuje jakieś 63 kg, to całkiem sporo jak na kurczaka, więc postanowiłem nadrobić przynajmniej 7 do końca roku. Wynik jaki chciałbym uzyskać w 3 miesiące, jest do osiągnięcia, jednak metody będą dość niekonwencjonalne, głównie oparte na odpowiednim odżywianiu i treningach.
Ale nie tylko, dalej będę cisnął temat oddychania, kodowania wody i placebo. Efekty ocenicie sami.

#mindset
Rozwój jest nieodzownym elementem życia.. Książki, szkolenia, warsztaty, wydarzenia, filmy, spotkania i rozmowy, masa masa masa różnych sposobów zdobywania nowej wiedzy, doświadczeń i możliwości na to, aby poszerzać własne horyzonty. A testowanie tego na własnej skórze, od dawna jest moją pasją.
Okazało się przy okazji, że czytam więcej niż statystyczny Polak, bo czytam więcej niż jedną książkę w ciągu roku, tak naprawdę łykam książkę tygodniowo, więc pomyślałem dlaczego by dodatkowo tego nie wykorzystać. Dlatego będzie więcej o książkach wraz z linkami gdzie będziesz mógł zaopatrzyć się w ciekawe pozycje do swojej biblioteki. Pewnie zauważyłeś też, że na rolce możesz znaleźć coraz częściej ciekawe wywiady i filmiki z inspirującymi ludźmi. So stay tuned.

#trainthetrainer
Zamiast przekonywać Cie o skuteczności metod rozwoju i odkrywania potencjału których używam, pokażę Ci na sobie jakie efekty dają pewne eksperymenty i sposoby działania czy myślenia. Co daje rozwój własnych możliwości przez udział w różnych szkoleniach czy warsztatach, co daje praca nad sobą i podnoszenie sobie poprzeczki. Zobaczysz jak można wykorzystywać własne możliwości, a jak Ci się spodoba to wiesz gdzie mnie szukać.

#biznes
Akademia zmienia się każdego wraz ze mną. Wydarzenia, warsztaty, konsultacje, treningi indywidualne czy coaching a nawet nowe narzędzia. Będę pokazywał Ci na bieżąco jak idą postępy nad stworzeniem Akademii Mindset na miarę XXI wieku. Otoczenie ma znaczenie, to nie tylko temat jednego z wydarzeń Open Mindset, ale i absolutna prawda o tym, jak to kim jesteśmy kształtowane jest przez to, z jakimi ludźmi spędzamy najwięcej czasu. Dlatego będę zapraszał Cię do udziału w różnych wydarzeniach związanych z Akademią. A śledząc na bieżąco moja stronę i social media Akademii, dowiesz się jakie są najskuteczniejsze sposoby na kreowanie własnej rzeczywistości.

#szamanxxiwieku
Jak pewnie wiesz, mamy XXI wiek, a ten niesie ze sobą niesamowite możliwości. Tu wykorzystam kilka hasztagów #internet #online #krypto #btc #altcoin #airdrop #passiveincome #forex #wallet #giełda #edukacja #socialmedia #facebook #instagram #szybkieakcje

I ostatnie ale równie ważne.

Postanowiłem, że chcę wykorzystać możliwości jakie niesie ze sobą wszystko o czy wcześniej przeczytałeś. A ze względu na to, że jestem wielkim fanem automatyzacji i ułatwienia sobie życia, każdy z tych elementów zostanie zapleciony w strumień narzędzi, wiedzy i rozwiązań, które maja stanowić dla Ciebie realną wartość. Praktyczne rozwiązania, które równie łatwo jak ja, możesz wykorzystać w codziennym życiu. Wierzę, że dawanie wartości, pomoże mi w realizacji wszystkich moich postanowień, które możesz zobaczysz na mojej mapie marzeń.

i przy okazji, baw się dobrze 🤓

ZAJEBISTEGO
Piotrek

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *