Dzień Dobry Wieczór
Dziś będzie krótko i na temat.
Daliśmy się wpuścić w kanał moi mili, uwierzyliśmy w kłamstwo, które było powtarzane tak wiele razy, że dla większości z nas stało się rzeczywistością. Ale mam też dobrą wiadomość, prawda tym razem jest dziwniejsza od fikcji.

I wiem, wiem, trudno będzie uwierzyć co niektórym, że jest jak jest, ale wierzę że jest jeszcze spora część z nas, która dostrzega absurdy z jakimi mamy okazję mierzyć się ostatnio. A lista tych absurdów zaskoczyła by niejednego czytelnika science fiction.

Ale po kolei – facebook zaczął ostro banować i cenzurować pewne treści, zaczął decydować jeszcze bardziej o tym, czego możesz się dowiedzieć a czego lepiej abyś nie wiedział. Media i Politycy, bawią się z nami w ciuciubabkę, strasząc i siejąc panikę.

Informacje od osób, które mają odwagę wypowiedzieć się na temat FAKTÓW i prawdziwych Statystyk, są uciszane a ich profile na różnych platformach social media, najzwyczajniej są blokowane lub usuwane bez jakiegokolwiek dialogu.

Wspomniałem ostatnio o poście Pawła, który został ocenzurowany przez FB, moje treści też zostały wycięte a zasięgi na które pracuje od miesięcy są ograniczane w zależności od tematu jaki podejmuje. Jednak nie zamierzamy się poddawać, dlatego stworzyliśmy swoją stronę, gdzie nikt nie będzie decydował za Ciebie, czy możesz o tym wiedzieć czy nie.

Dlatego na FB podrzucam tylko linki, a w nich bajka o skrzatach i stworkach, pięknie napisana metafora dzisiejszej sytuacji, naukowe podejście do tematu C-19 i superszybkiego internetu, a przede wszystkim artykuł w którym znajdziesz między innymi wywiad nr 3 z Davidem I. – którego nazwiska nie wymienię aby nie prowokować fejsbunia .. 😉

Brian i Dawid, już drugim wywiadem złamali internet w pół, tym razem przeszli sami siebie w 3 godzinnej rozmowie, która była streemowana na żywo a której relację obejrzało ponad milion osób, a wszystko na specjalnie postawionej platformie, aby tym razem nikt nie mógł uciszyć rozmowy tych dwóch odważnych dżentelmenów.

Davide Icke i Andres Kaufman – kolejne wywiady, które ujawniają prawdę o COVID-19, kryzysie i pandemii

Czy sieć 5G można określić jako zabójczą i czy faktycznie ma powiązanie z COVID-19?

Bajka o tajemniczych Stworkach i Skrzatach

Ale to nie koniec, to dopiero początek.

Od kilku miesięcy pracujemy dla Was nad pewnymi rozwiązaniami i narzędziami. I choć może dziś nie są jeszcze potrzebne, i życzę Ci z całego serca aby nie były, to jednak stąpam mocno po ziemi i widzę w którą stronę idzie odmrażanie naszej gospodarki i cała akcja z Tarczą Anty…. 1.0 i 2.0 i 3.0…

Wypracowaliśmy kilka propozycji i możliwości, jednak aby spiąć to wszystko w jedną klamrę i ułatwić sobie komunikowanie pewnych treści, postanowiliśmy ubrać w jeden kombajn, w coś co ma za zadanie realnie wspierać kolegów i koleżanki, gdy będzie taka potrzeba.

Praktycznie wszystkie rozwiązania, zapakowaliśmy w Akcelerator Przedsiębiorczości, a jego start możemy już powoli ogłaszać, czy to na facbooku czy na linked in.

https://www.facebook.com/photo?fbid=106266887745838&set=a.106268067745720

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6663057251747667969/

ale przede wszystkim na niezależnej stronie

http://akcelerator.przedsiebiorczosci.pl/

Akademia Rozwoju jest już znana kilku osobą, jednak jej zadaniem, a dokładniej naszym zadaniem przy jej użyciu, jest dotrzeć do jak największej liczby osób, dlatego odpalamy jej oficjalne profile na dwóch platformach, na które serdecznie zapraszam:

https://www.facebook.com/photo?fbid=149982636538207&set=a.149983973204740

View this post on Instagram

🔹AKADEMIA ROZWOJU🔹⁣ ⁣ ➡️To projekt skierowany od uczących się dla uczących się, od trenerów dla trenerów, od przedsiębiorców dla przedsiębiorców.⁣ ⁣ 🟣Początkowo – platforma internetowa, mająca za zadanie ułatwić użytkownikom wyszukanie i wybranie dla siebie wartościowych szkoleń i kursów na rynku rozwojowo-edukacyjnym.⁣ ⁣ 🟣Teraz – platforma online, na której możesz tworzyć i sprzedawać swoje kursy i szkolenia w formule e-learning. Każdy użytkownik zyskuje coś dla siebie‼️ ⁣ ⁣ 👉🏻Akademia Rozwoju:⁣ ✅to możliwości, jakich nie ma żadna inna instytucja🧐, ⁣ ✅stworzona została na każdą kieszeń, nawet osób dotkniętych obecnym kryzysem🙌🏻,⁣ ✅jest dla Ciebie, nawet gdy nie posiadasz żadnego doświadczenia🙋🏼‍♀️🙋🏻‍♂️, ⁣ ✅dowiesz się, jak stworzyć coś od zera, a przy tym zarobić na swojej wiedzy i kompetencjach 💰‼️,⁣ ✅elastyczność naszych narzędzi trafia do niemal każdej grupy odbiorców.⁣ ✅lata doświadczeń i systematycznej pracy 📚,⁣ ✅otoczenie instytucjonalne i partnerstwo.⁣ ⁣ ⁣ 💪🏻Jesteśmy dumni, że właśnie teraz możemy we współpracy z innymi dołożyć naszą wyraźną cegiełkę, w ratowanie polskiej gospodarki 🇵🇱.⁣ ⁣ ‼️Nowy świat daje nowe możliwości.⁣ Dowiedz się więcej:⁣ http://akademia.rozwoju.pl/ __________________ #rozwojosobisty #rozwoj #rozwój #biznes #rozwójzawodowy #rozwójosobisty #rozwojbiznesowy #mojafirma #nauka #study #studia #kurs #kursonline #platformaedukacyjna #kursyonline #gospodarka #kryzys #naukawdomu #naukaonline #elearning #akademiarozwoju #motywacja #motywacjadodziałania #pracazdalna #pracawdomu #pracamarzeń #socialmediamarketing #marketinginstagram #marketingonline #homeoffice

A post shared by 🔹szkolenia🔹rozwój🔹e-learning (@www_akademia_rozwoju_pl) on

a dla jeszcze lepszej zabawy wrzucam ten post, nie tylko tu ale i w oryginalnej treści ląduje u mnie na stronie, tak dla porównania na przyszłość 😉

Udanej lektury

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *