Witam Witam

Dziś krótko i na temat

Mała przerwa we wpisach na tej stronie, była spowodowana przełożeniem mojej uwagi na stworzenie nowego miejsca w sieci. Stąd mam ogromną przyjemność zaprosić Cię na nową stronę Akademii Mindset !!

www.akademiamindset.pl

Znajdziesz tam:

 

O Akademii – informacje na temat Akademii Mindset. Dowiesz się jaki cel i wartości przyświecają firmie. Dla kogo tworzymy wartościowe szkolenia i warsztaty. Czego możesz się spodziewać, rozpoczynając z Nami współpracę, ale przede wszystkim w czym możesz na nas liczyć. Takie – co – jak – gdzie i kiedy w 3 akapitach. Zapraszam

Szkolenia – Sprawdzisz zakres szkoleń, warsztatów i wydarzeń organizowanych w ramach Akademii. Dodatkowo odszukasz tu wszystkie usługi jakie skierowane są na potrzeby osób indywidualnych. Ponadto dowiesz się jakie wyjątkowo skuteczne i efektywne metody i narzędzia wspierające w rozwoju biznesu oraz wdrażanie nowych pomysłów i strategii działania dostarczamy małym i średnim firmom.

Współpraca – tu dowiesz się w jakim zakresie możesz podjąć współpracę z Akademią już dziś, zarówno indywidualną jak i biznesową . Dodatkowo znajdziesz informację na temat innych rozwiązań wspierających dla osób przedsiębiorczych, przygotowała Akademia. Możesz również sprawdzić jakie propozycje przygotowali nasi Partnerzy.

Blog – znajdziesz wpisy na temat zdrowia, czasu, wymówek i wiele innych.

Kontakt – wszystko co potrzebujesz aby się z nami skontaktować.

 

Zapraszam do śledzenia na bierząco.
Pozdrawiam Piotrek
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *