Bio


Bio


Doświadczenie zawodowe

Właściciel i trener w Akademii Mindset, certyfikowany trener i coach biznesu, wspiera firmy w segmencie MŚP, pomagając wdrażać nowe pomysły i strategie działania, autor szkoleń i programów rozwojowych takich jak Mindset 360, Superkomuter, Work Your Magic, Smart Biznes Mindset. Mówca motywacyjny i prelegent podczas wydarzeń takich jak Ogólnopolskie Dni Odwagi, Stress Off Festiwal, Wielka Wymiana Kontaktów. Pomysłodawca i twórca wydarzenia Open Mindset, cyklu spotkań rozwojowo networkingowych, skierowanych osób ceniących rozwój osobisty oraz rozwój kariery i biznesu. Szkoli między innymi dla Stargardzkiej Izby Gospodarczej.

Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego w kierunku Zarządzania Przedsiębiorstwami. Zanim rozpoczął pracę jako trener biznesu, był właścicielem biura rachunkowego, współpracując z takimi branżami jak: transport i logistyka, handel detaliczny i hurtowy, edukacja oraz obsługa klienta. Pracując jednocześnie jako główny księgowy w jednostce sektora finansów publicznych, przez niemal 10 lat swojej kariery zawodowej.

Jako trener i coach, mentor, specjalizuje się w obszarach: 

Rozwój osobisty, kompetencje miękkie, efektywność osobista i zarządzanie sobą w czasie, mind & body hacking, zdrowie fizyczne i mentalne, praca ze stresem, wpływ myśli na materię, motywacja, networking, wystąpienia publiczne, analiza biznesowa, finanse, trendy w gospodarce, nowe technologie, life coaching, executive coaching, management coaching, business coaching.

 

Jego domena: Zapomnij o Wszystkim co myślisz ze wiesz!

 

Prywatnie 

Ma 38 lat, jest ojcem  wspaniałego syna, jest marzycielem, buntownikiem i wizjonerem. Mimo że dziś, pracuje jako trener i coach  biznesu pomagając firmom, wdrażać nowe pomysły i strategie działania, współpracując indywidualnie ze wspaniałymi ludźmi, wspierając ich w osiąganiu jeszcze lepszych rezultatów, w różnych przestrzeniach ich życia – nie zawsze tak było.

Kiedy lata temu postanowił skierować swoje kroki na ścieżkę rozwoju, nie uwierzyłby w to, co może na niego czekać. Stawiając czoła prywatnym problemom i wyzwaniom, przez wiele lat uczył się korzystać z narzędzi, jakie dawał mu szeroko pojęty rozwój osobisty.

Zaczął czytać wszystko, co wpadło mu do ręki, jeździł na warsztaty i szkolenia,  a widząc poprawę i zmiany w osiąganych efektach, postanowił wykorzystać tę wiedzę, aby wspierać w rozwoju innych. Dlatego dziś, jako trener i coach, jest głęboko przekonany, że żyjąc w otaczającym nas świecie, z dostępem do internetu i miliona rozwiązań, dziesiątek tysięcy książek i poradników, 99.9% naszych problemów tak naprawdę została już rozwiązana.

 

Najlepszym sposobem przewidywania przyszłości jest jej tworzenie

 

Bardzo długo, gdy opowiadał, czego się dowiedział czy doświadczył, na przykład, jakie możliwości posiada nasz nieograniczony umysł i nasze ciało, czy nawet to, jak działa nasz świat wchodzą głębiej w fizykę kwantową lub poruszając się po przestrzeniach często uważanych za nierealne z tamtego punktu widzenia, miał spore wyzwanie z komunikacją, gdyż często był uważany za człowieka mówiąc delikatnie – odklejonego od tz. Rzeczywistości. 

 

Jednak to właśnie determinacja i upór maniaka, pozwoliły mu zdobyć zestaw umiejętności, wiedzy i doświadczenia, który zbierany przez lata, daje mu dzisiaj możliwość spojrzeć na życie z zupełnie innej perspektywy, a dzięki temu skuteczniej znaleźć rozwiązania dla praktycznie każdego problemu czy wyzwania.

Zdecydowanie pomaga mu w tym znajomość kilku “tajników” umysłu, ciała i otaczającego nas świata. Zaangażowanie we własny rozwój, zadawanie nowych pytań, codzienne szukanie nowych odpowiedzi daje mu szeroki horyzont możliwości, którym chętnie dzieli się z innymi.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Umów Spotkanie 

telefonicznie 660 004 997 lub mailowo na kontakt@piotrekcygan.pl