OpenMindset

Open Mindset

Open Mindset

Chcesz dowiedzieć się jaki potencjał drzemie w Twojej Głowie, gdy pozwolisz sobie ją otworzyć ?
Chcesz sprawdzić jaki wpływ na twoją karierę czy biznes, może mieć udział w Open Mindset?

 

Właśnie, pojawia się przed Tobą możliwość wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu, jednak o tym czy skorzystasz z tej możliwości, zadecydujesz

 

Zapraszam Cię na jedno z 7 Wydarzeń Rozwojowo -Networkingowych prezentujące nowy cykl OPEN MINDSET

7 wyjątkowych spotkań, podczas których w zaledwie 3.5 h, połączymy idee networkingu, warsztatów i mini prelekcji, a po zakończeniu dla najwytrwalszych after party. Każde ze spotkań ma swój indywidualny charakter, nie ma obowiązku być na wszystkich jednak naprawdę warto.

Cykl rozpoczynający się we wrześniu bogaty jest w krótkie, merytoryczne wykłady, które nastawione są na przekazanie praktycznej wiedzy, a jednocześnie dostarczenie niekonwencjonalnych rozwiązań, o które ciężko w tradycyjnym systemie edukacji – posłuży temu 7 zupełnie Innych Tematów. Jednak najważniejsza będzie możliwość przetestowania poznanej wiedzy w praktyce i doświadczenie jej na własnej skórze.

Celem wydarzeń jest zbudowanie przestrzeni dla osób ceniących sobie rozwój nowych kompetencji oraz poznawanie świata z zupełnie innej strony.

Wydarzenia skierowane jest do osób ceniących rozwój swoich sieci kontaktów i biznesów, poprzez angażowanie się w budowanie trwałych i wartościowych relacji. Dlatego zamiast jednego bloku networkingowego są dwa, jeden na krótką prezentację i drugi na rozmowy kuluarowe i wymianę pomysłów.

Spotkania pod wspólnym tytułem Open Mindset mają zachęcić do otworzenia się na nowe możliwości, zarówno na przestrzeni rozwoju osobistego jak i rozwoju kariery i biznesu.

Poznaj wszystkie tematy wydarzeń i sprawdź, czego nowego i ekscytującego możesz się nauczyć.

Poniżej znajdziesz pełen kalendarz ze szczegółami wydarzeń – Zapraszam

Kliknij aby rozwinąć zakładkę

 

 

 

Przykładowa Agenda Spotkań:

17.00 Powitanie i Wprowadzenie

17.10 Networking cz. 1

17.40 Workshop – część warsztatowa

18.40 Networking cz. 2

19.25 Prelekcja – mini wykład

20.15 Podsumowanie i Podziękowanie

20.30 Zakończenie

21.00 Start After-party

 

 

Myśl Inaczej

 

Myśl Inaczej czyli Jak Aktualizacja Sposobu Myślenia może wpłynąć na Twoją rzeczywistość. Sprawdź jak zmiana sposobu myślenia może poprawić jakość życia w wybranych przez Ciebie przestrzeniach, takich jak na przykład Zdrowie, Relacje, Ciało czy Umysł, ale i Kariera, Rola Społeczna, Finanse czy Biznes.

Poznaj 7 haków które pokażą Ci, jak potężny może być twój umysł i ciało, i jak daleko sięgają ludzkie możliwości.

Zobacz jak zmiana postrzegania zwykłego wyjścia na spacer, wejścia na schody w drodze do biura, sprzątania w domu czy innych  czynności które wykonujemy na co dzień, może wpłynąć bezpośrednio na poprawę twojego zdrowia, poziomu odczuwalnego szczęścia a nawet zwiększenie satysfakcji z wykonywanej pracy. Tu dowiesz się, czego możemy nauczyć się od kobiet dbających o porządek w hotelach.

Poza tym doświadczysz  jaką przewagę ma Efekt Placebo nad niektórymi lekami i suplementami, i jakie inne korzyści poza zdrowotnymi, możesz zyskać dzięki tak naprawdę sile własnego umysłu. Sprawdzisz jak jeszcze możesz wykorzystać zwykłego mentosa, na przykład zwiększając swoją pewność siebie, efektywność, poczucie szczęścia a nawet inteligencję.

Przekonaj się, dlaczego jeden i ten sam szejk potrafi wywołać reakcję ciała osoby jedzącej tak, jak by zjadł dwa różne, jeden 200 a drugi 600 kcal. Sprawdzisz jak to, co za tym stoi, możesz wykorzystać w codziennym dbaniu o zdrowie. Dowiedź się dlaczego świadomość tego co jesz, jest ważniejsza niż samo jedzenie które dostarczasz,  i jak się ma to na przykład do twojej  diety czy treningów.

Dowiesz w jaki sposób jakość pytań jakie zadajesz sobie na co dzień  kieruje twoimi decyzjami i rezultatami jakie w życiu osiągasz, i jak zmienić pytania żeby zmienić rezultaty, na takie których już nie możesz się doczekać. Pytania kierują uwagę twoich myśli, sprawdź jak łatwo jest kierować je tam gdzie chcesz, dzięki odpowiednio zadanym pytaniom.

Nauczysz się, że stres związany z pracą czy biznesem nie zawsze jest zły, bo w sumie dzięki niemu jeszcze chodzimy po świecie. Dowiesz się jak możesz wykorzystać stres jako przyjaciela i paliwo rakietowe do twoich działań, a na koniec sprawdzisz, jak prosta zmian w postawie ciała pozwala poprawić twoje reakcję w sytuacjach stresogennych.

Udział w takim wydarzeniu może dać Ci możliwość sprawdzenia jak daleko sięga twoja wyobraźnia, oraz jak daleko może sięgać potencjał twojego rozwoju kiedy otworzysz swój umysł by Myśleć Inaczej.

 

17.00 Powitanie i Wprowadzenie – Tu się powitamy i wprowadzimy

17.10 Networking cz. 1 – tu zaczniemy się poznawać

17.40 Workshop -w tej część przetestujemy na sobie to o czym później będzie okazja porozmawiać

18.40 Networking cz. 2 – tu będziemy poznawać się bliżej

19.25 Prelekcja – Tu porozmawiamy o tym, czego doświadczyliśmy wcześniej, jaka wiedza, wykresy, doświadczenia czy eksperymenty stoją za tym wszystkim

20.15 Podsumowanie i Podziękowanie – tu to wszystko posumujemy i podziękujemy sobie za udział

20.30 Zakończenie – tu się wstępnie pożegnamy

21.00 Start after-party – tu uczcimy spotkanie

 

Dla Kogo

 • Dla Tych którzy pragną się rozwijać i uczyć nowych rzeczy
 • Dla dych którzy są gotowi zaryzykować aby zyskać więcej
 • Dla tych którzy jeszcze się wahają, ale mają ochotę sprawdzić

Po Co

 • Aby spotkać się i poznać bliżej
 • Aby doświadczyć innego wymiaru szkoleń
 • Aby uczyć się przydatnej wiedzy  w doborowym towarzystwie

Dowiesz się

 • Że można inaczej, a czasami wręcz trzeba
 • Że horyzont możliwości jest niewyobrażalny
 • Że jako ludzie codziennie robimy rzeczy niemożliwe dla innych

Zyskasz

 • Korzyści płynące z udziału w wydarzeniu łączącym rozwój, naukę i wspólne spędzenie czasu
 • Możliwości jakie od zawsze posiada twoje Ciało i Umysł, przedstawione ci na nowo
 • Szanse na spojrzenie na otaczający nas świat z zupełnie Innej strony.

 

Szczecin; 10-09-2019, wtorek, start godz. 17 czas 3,5 h plus After’

Miejsce SCP Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskie Centrum Przedsiębiorczości, Kolumba 86

Liczba Miejsc 60

Twoja Inwestycja: Cena Regularna 70 PLN  Cena Promocyjna 35 PLN

Stargard, 12-09-2019, czwartek, start godz. 17 czas 3,5 h plus After’

Miejsce Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego, Pierwszej Brygady 35

Liczba Miejsc 30

Twoja Inwestycja: Cena Regularna 70 PLN  Cena Promocyjna 35 PLN

    

Otoczenie ma Znaczenie
Otoczenie ma Znaczenie
 
Słyszałeś kiedyś, że jesteś średnią z 5 osób z którymi spędzasz najwięcej czasu?
 
Czy wiesz, że to ile zarabiasz, jak prowadzisz biznes jakim zdrowiem cieszysz się na co dzień czy nawet to, jak wyglądają twoje relacje z bliskimi, jest bezpośrednio związane z tym, jakich ludzi masz w swoim najbliższym otoczeniu?
 
Więc jeśli choć jedna z przestrzeni twojego Życia, właśnie zdrowie, relacje, kariera, finanse, biznes czy przede wszystkim poziom szczęścia i radości z tego co robisz, nie odpowiadają twoim oczekiwaniom, sprawdź z kim i jak spędzasz czas.
 
Brzmi nieprawdopodobnie? To jeden z faktów o nas samych, o którym zapomniano powiedzieć nam w szkole. W trakcie wydarzenia dowiesz się jakie obszary i funkcję twojego mózgu odpowiedzialne są za tą wyjątkową umiejętność.
 
Nauczysz się czym są i jak działają neurony lustrzane oraz poznasz 3 sposoby jak wykorzystać tą wiedzę na co dzień w życiu i biznesie. Reakcja jaką pewnie przeżył każdy z nas w trakcie interesującego nas wydarzenia np. oglądania filmu w kinie czy spektaklu w teatrze, a nawet stand up, kiedy sami mamy ochotę wskoczyć na scenę.
 
Aktywne stają się wtedy pewne specjalne neurony w naszym mózgu, których celem jest właśnie odzwierciedlenie w mózgu aktywności, którą właśnie obserwujemy. Dowiesz się jak świadomie wybierać i obserwować emocje, stany, osiągnięcia i sukcesy, jakie później chcesz doświadczyć we własnym Życiu
 
Nauczysz się również czym jest Neuroplastyczność mózgu, dzięki której jest on zdolny do adaptacji, zmienności, samo naprawy, uczenia się i pamięci. Plastyczność tego organu pozwala, nie tylko na powolne, ewolucyjne zmiany na przestrzeni wielu pokoleń, ale prawdziwą rewolucję, która dokonuje się w twoim życiu każdego dnia.
 
Chcesz wiedzieć jak lepiej kształtować swoje otoczenie? Sprawdź, jaki wpływ na Ciebie i twoje rezultaty w życiu i biznesie, może mieć zmiana środowiska na wspierające i motywujące Cię do działania. Zacznij wpływać na to, jak wygląda twoje Życie, poprzez to, jakie osoby spotykasz na swojej drodze. Wymieniaj pomysły, dziel się tym co robisz a zobaczysz jak pozytywny wpływ będzie mieć to na jakość Twojego Życia i Biznesu.
 
Jesteś osobą, która nie jest w pełni zadowolona ze swojego życia, czujesz, że nie realizujesz swoich pasji, talentów i marzeń, czujesz, że nie jesteś tam, gdzie chcesz być w swoim życiu.? Sprawdź jak zmiana otoczenia na sprzyjające i motywujące Cię do działania, może uruchomić proces zmian.
 
Jeśli ważne jest dla Ciebie, spędzanie czasu z ludźmi, którzy mają na Ciebie pozytywny wpływ, którzy Cię inspirują, motywują, dzielą się z Tobą swoimi strategiami na osiągnięcie sukcesu. Już dziś zapisz się na wydarzenie – Otoczenie ma znaczenie – drugie wydarzenie z serii Open Mindset.
 
Agenda wydarzenia
 
17.00 Powitanie i Wprowadzenie – Intro – Partnerzy 🤚
 
17.15 Networking X1 – każdy z uczestników ma możliwość 1-2 min prezentacji. Zasady i jak się do niej przygotować? Sprawdź w link. 🤝
 
18.00 Workshop – Otoczenie ma znaczenie – Poznasz i przećwiczysz – 3 narzędzia, które pomogą Ci nawiązywać nowe znaczące relacje w praktycznie każdych okolicznościach. 🤯
 
18:40 Networking X2 – Rozmowy Kuluarowe, nawiązywanie kontaktów, wymiana pomysłów, burze mózgów, śmieszki i heheszki.
 
19.40 Prelekcja – Otoczenie ma znaczenie – Czym są neurony lustrzane i plastyczność mózgu, jak wykorzystać naturalne zdolności do adaptacji w wymarzonych warunkach. 🧐
 
20.20 Podsumowanie i Podziękowanie – tu wszystko posumujemy i podziękujemy sobie za udział 👍
 
20.30 Zakończenie – tu się wstępnie pożegnamy 👋
 
21.00 Start after-party – tu uczcimy spotkanie 🥂
 
 
❓❓Dla Kogo ❓❓
 
Dla Tych którzy pragną się rozwijać i uczyć nowych rzeczy
Dla dych którzy są gotowi zaryzykować aby zyskać więcej
Dla tych którzy jeszcze się wahają, ale mają ochotę sprawdzić
 
❗❗Po Co❓❓
 
Aby spotkać się i poznać bliżej
Aby doświadczyć innego wymiaru szkoleń
Aby uczyć się przydatnej wiedzy w doborowym towarzystwie
 
 
❓❓Dowiesz się❗❗
 
Że można inaczej, a czasami wręcz trzeba
Że horyzont możliwości jest niewyobrażalny
Że jako ludzie codziennie robimy rzeczy niemożliwe dla innych
 
❗❗Zyskasz❗❗
 
Korzyści płynące z udziału w wydarzeniu łączącym rozwój, naukę i wspólne spędzenie czasu
Możliwości jakie od zawsze posiada twoje Ciało i Umysł, przedstawione ci na nowo
Szanse na spojrzenie na otaczający nas świat z zupełnie Innej strony.
 
🗓️Szczecin; 24-09-2019, wtorek, start godz. 17 czas 3,5 h plus After’
 
📍Miejsce
 
Liczba Miejsc 60
 
Twoja Inwestycja:
Przedsprzedaż – 35 PLN – do dnia 15.09.2019
Cena Promocyjna – 55 PLN – do dnia 20.09.2019
Cena Regularna 70 PLN – do dnia wydarzenia
 
Zapraszam – Piotrek Cygan
 
Licencjonowany Trener Biznesu dla mikro,małych i średnich firm,
Europejski Certyfikat IV EQF; Trener Akademii SET,
Coach ACC/ICF, CoachClinic
Mówca, Mentor, Body & Mind Coach
www.piotrekcygan.pl

 

Energia Dobrych Myśli

 

 

 • Chcesz dowiedzieć się jaki potencjał drzemie w Twojej Głowie, gdy pozwolisz sobie ją otworzyć ?
 • Chcesz sprawdzić jaki wpływ na twoją karierę czy biznes, może mieć udział w Open Mindset?

 

Pamiętaj że Open Mindset to wydarzenie Networkowo Rozwojowe, dlatego trakcie otrzymasz, nie tylko możliwość zaprezentowania innym uczestnikom tego, co robisz, czym się zajmujesz, kim jesteś i jak możesz pomóc innym wykorzystując swoją pracę czy pasję. Zobaczysz jaki wpływ na twoją karierę czy biznes, może mieć udział w wydarzeniu networkingowym.

W części rozwojowej sprawdzisz, czy to gdzie jesteś, jest po części z powodu tego, co myślisz sam o sobie. Myśli są jak nasiana, gdy o czymś myślisz – nadajesz temu życie. Jeśli wciąż o czymś myślisz ostatecznie, może stać się to twoją rzeczywistością. Czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie, przewidujesz swoją przyszłość.

 

Każdego dnia przez twoją głowę przemyka około 70 000 myśli i z czego w zależności od źródła 90-95 % z nich realizuje za Ciebie, twój umysł nieświadomy. Oznacza to, że przez co najmniej 90 procent czasu w ciągu dnia lecisz na automacie zaprogramowanym dużo wcześniej, lub często na programach podrzuconych przez media, społeczność, system edukacji, normy i reguły, które często są już nieaktualne.

I wszytko gra, jeśli myślisz: “jestem silny” “jestem wytrwały” czy “dam sobie radę”. Bo to jest nie tylko bycie pozytywnym, to coś więcej, to przewidywanie zwycięstwa, przewidywanie sukcesu, przewidywanie nowych poziomów. Czy tego chcesz czy nie Twoje życie ruszy w kierunku twoich dominujących myśli.

Jednak 70% tego, co przewija się nam przez głowę to ściema, jaką wmawiamy sobie samym. Jeśli myślisz, że “nigdy mi się nie uda” “Nigdy nie będę w dobrej formie” “Biznes mi nie idzie” to też przewidujesz, lecz coś zupełnie odwrotnego. A co jeśli jest sposób aby tego uniknąć, znaleść bzdurne reguły i je zaktualizować.

Poznaj i zastosuj nową i praktyczną wiedzę, która pomoże Ci w lepszym i sprawniejszym wprowadzaniu znaczących usprawnień w Życiu i Biznesie.

Zacznij przewidywać lepszą przyszłość,

Zacznij siać nowe nasiona,

Zacznij dbać o Energię Dobrych Myśli.

 

Agenda wydarzenia

17.00 Powitanie i Wprowadzenie – Intro – Partnerzy 🤚

17.15 Networking X1 – każdy z uczestników ma możliwość 1-2 min prezentacji. Zasady i jak się do niej przygotować? Sprawdź w link. 🤝

18.00 Workshop – – Poznasz i przećwiczysz 3 Mind Haki: 1 Jak w 5 sekund zatrzymać strumień negatywnych myśli; 2. Rusz się i Głowa do góry – sprawdź jak zmiana na poziomie fizycznym, zmieni twój poziom mentalny; 3. NIESPODZIANKA

18:40 Networking X2 – Rozmowy Kuluarowe, nawiązywanie kontaktów, wymiana pomysłów, burze mózgów, śmieszki i heheszki.

19.40 Prelekcja – Energia Dobrych Myśli – tu dowiesz się więcej teorii, sprawdzisz czy wiedza równa się wcześniejszym doświadczeniom, poznasz podstawy naukowe części warsztatowej

20.20 Podstawie – tu wszystko posumujemy i podziękujemy sobie za udział 👍

20.30 Zakończenie – tu się wstępnie pożegnamy 👋

21.00 Start after-party – tu uczcimy spotkanie 🥂

 

❓❓Dla Kogo ❓❓

Dla Tych, którzy pragną się rozwijać i uczyć nowych rzeczy
Dla Tych, którzy są gotowi zaryzykować aby zyskać więcej
Dla Tych, którzy jeszcze się wahają, ale mają ochotę sprawdzić

❗❗Po Co❓❓

Aby spotkać się i poznać bliżej, wymienić pomysły
Aby doświadczyć innego wymiaru szkoleń
Aby uczyć się przydatnej wiedzy w doborowym towarzystwie

❓❓Dowiesz się❗❗

Że można inaczej, a czasami wręcz trzeba
Że horyzont możliwości jest niewyobrażalny
Że jako ludzie codziennie robimy rzeczy niemożliwe dla innych

❗❗Zyskasz❗❗

Korzyści płynące z udziału w wydarzeniu łączącym rozwój, naukę i wspólne spędzenie czasu
Możliwości, jakie od zawsze posiada twoje Ciało i Umysł, przedstawione ci na nowo
Szanse na spojrzenie na otaczający nas świat z zupełnie Innej strony.

 

🗓️Szczecin; 08-10-2019, wtorek, start godz. 17 czas 3,5 h plus After’

📍Miejsce
Wąska 16, Szczecin
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji inaczej zwany Basenem

 

Liczba Miejsc 30

Twoja Inwestycja:
Przedsprzedaż – 35 PLN – do dnia 29.09.2019
Cena Promocyjna – 55 PLN – do dnia 04.10.2019
Cena Regularna 70 PLN – do dnia wydarzenia

Chcesz wejść za darmo?

Zapytaj o Program Partnerski

Chcesz

Zapraszam.

Piotrek Cygan

Licencjonowany Trener Biznesu dla mikro, małych i średnich firm,
Europejski Certyfikat IV EQF; Trener Akademii SET,
Coach ACC/ICF, CoachClinic
www.piotrekcygan.pl

 

 

➡️Open Mindset – czym jest ?!?⬅️

🕛Właśnie w tej chwili, pojawia się przed Tobą możliwość wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu, jednak o tym, czy skorzystasz z tej możliwości, zadecydujesz samodzielnie. Moja rola w tym, aby pokazać Cię, że warto.

🥁Zapraszam Cię na jedno z 7 Wydarzeń Rozwojowo -Networkingowych prezentujące nowy cykl OPEN MINDSET

💡7 wyjątkowych spotkań, podczas których w zaledwie 3.5 h, połączymy idee networkingu, warsztatów i mini prelekcji, a po zakończeniu dla najwytrwalszych after party. Każde ze spotkań ma swój indywidualny charakter, nie ma obowiązku być na wszystkich jednak naprawdę warto.

💰Cykl rozpoczynający się we wrześniu bogaty jest w krótkie, merytoryczne wykłady, które nastawione są na przekazanie praktycznej wiedzy, a jednocześnie dostarczenie niekonwencjonalnych rozwiązań, o które ciężko w tradycyjnym systemie edukacji – posłuży temu 7 zupełnie Innych Tematów. Jednak najważniejsza będzie możliwość przetestowania poznanej wiedzy w praktyce i doświadczenie jej na własnej skórze.

🤝Celem wydarzeń jest zbudowanie przestrzeni dla osób ceniących sobie rozwój nowych kompetencji oraz poznawanie świata z zupełnie innej strony.

Wydarzenia skierowane jest do osób ceniących rozwój swoich sieci kontaktów i biznesów, poprzez angażowanie się w budowanie trwałych i wartościowych relacji. Dlatego zamiast jednego bloku networkingowego są dwa, jeden na krótką prezentację i drugi na rozmowy kuluarowe i wymianę pomysłów.

Spotkania pod wspólnym tytułem Open Mindset mają zachęcić do otworzenia się na nowe możliwości, zarówno na przestrzeni rozwoju osobistego jak i rozwoju kariery i biznesu.

Zapraszam

 

 

Ekscytujący Stres

Czy zauważasz, że stres stał się nieodzownym elementem Życia każdego z Nas?

Czy może masz to szczęście, że w Twoim Życiu osobistym i biznesie, nie ma miejsca na stres?

 

Z każdej strony coś. Kalendarz wypełnia się jeszcze bardziej z każdym dniem, nowe zadania wyprzedzają starsze. Zespół rośnie a zadań przybywa. W chaosie zaczyna brakować czasu dla siebie a ważne sprawy zmieniają priorytet. Serce przyspiesza, tętno rośnie a umysł przełącza się w tryb walcz lub uciekaj.

W dobie przesycenia bodźcami i informacjami, w chaosie dnia codziennego, mamy coraz większe problemy z pojawiającymi się stresem. Naucz się jak lepiej zarządzać stresem i wykorzystać potencjał ciała i umysłu do poprawy osiąganych rezultatów. Dowiedz się, jakich narzędzi i metod używają osoby osiągające najlepsze efekty w sporcie i w biznesie.

Sprawdź na własnej skórze jak wykorzystać możliwości ciała i umysłu do zmiany stresu w paliwo dla twoich działań. Poznaj narzędzia i sposoby radzenia sobie ze stresem na zupełnie innym poziomie. Naucz się jak stres może być twoim przyjacielem.

Pamiętaj również, że Open Mindset to wydarzenie Networkingowo Rozwojowe, dlatego w jego trakcie otrzymasz, nie tylko możliwość zaprezentowania innym uczestnikom tego, co robisz, czym się zajmujesz, kim jesteś i jak możesz pomóc innym wykorzystując swoją pracę czy pasję. Zobaczysz jaki wpływ na twoją karierę czy biznes, może mieć udział w wydarzeniu networkingowym.

Agenda wydarzenia

17.00 Powitanie i Wprowadzenie – Intro – Partnerzy 🤚

17.15 Networking X1 – każdy z uczestników ma możliwość 2-3 min prezentacji. Zasady i jak się do niej przygotować? Sprawdź w link. 🤝

18.00 Workshop – Poznasz i przećwiczysz 3 metody stosowane przez najlepszych w swoich branżach, metody które pozwalają oswoić stres i wykorzystać go jako paliwo dla Twoich działań

18:40 Networking X2 – Rozmowy Kuluarowe, nawiązywanie kontaktów, wymiana pomysłów, burze mózgów, śmieszki i heheszki.

19.40 Workshop – Doświadczysz i przetestujesz na sobie narzędzia stosowane w treningach mentalnych topowych sportowców i osób zarządzających światowymi markami.

20.20 Podsumowanie– tu wszystko posumujemy i podziękujemy sobie za udział 👍

20.30 Zakończenie – tu się wstępnie pożegnamy 👋

21.00 Start after-party – tu uczcimy spotkanie 🥂

❓❓Dla Kogo ❓❓

Dla Tych, którzy pragną się rozwijać i uczyć nowych rzeczy
Dla Tych, którzy są gotowi zaryzykować aby zyskać więcej
Dla Tych, którzy jeszcze się wahają, ale mają ochotę sprawdzić

❗❗Po Co❓❓

Aby spotkać się i poznać bliżej, wymienić pomysły
Aby doświadczyć innego wymiaru szkoleń
Aby uczyć się przydatnej wiedzy w doborowym towarzystwie

❓❓Dowiesz się❗❗

Że można inaczej, a czasami wręcz trzeba
Że horyzont możliwości jest niewyobrażalny
Że jako ludzie codziennie robimy rzeczy niemożliwe dla innych

❗❗Zyskasz❗❗

Korzyści płynące z udziału w wydarzeniu łączącym rozwój, naukę i wspólne spędzenie czasu
Możliwości, jakie od zawsze posiada twoje Ciało i Umysł, przedstawione ci na nowo
Szanse na spojrzenie na otaczający nas świat z zupełnie Innej strony.

🗓️Szczecin; 22-10-2019, wtorek, start godz. 17 czas 3,5 h plus After’

📍Miejsce
Wąska 16, Szczecin
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji inaczej zwany Basenem

Liczba Miejsc 30

Twoja Inwestycja:
Przedsprzedaż – 35 PLN – do dnia 13.10.2019
Cena Promocyjna – 55 PLN – do dnia 18.10.2019
Cena Regularna 70 PLN – do dnia 22.10.2019

Zapraszam.

Piotrek Cygan

Licencjonowany Trener Biznesu dla mikro, małych i średnich firm,
Europejski Certyfikat IV EQF; Trener Akademii SET,
Coach ACC/ICF, CoachClinic
www.piotrekcygan.pl

➡️Open Mindset – czym jest ?!?⬅️

🕛Właśnie w tej chwili, pojawia się przed Tobą możliwość wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu, jednak o tym, czy skorzystasz z tej możliwości, zadecydujesz samodzielnie. Moja rola w tym, aby pokazać Cię, że warto.

🥁Zapraszam Cię na jedno z 7 Wydarzeń Rozwojowo -Networkingowych prezentujące nowy cykl OPEN MINDSET

💡7 wyjątkowych spotkań, podczas których w zaledwie 3.5 h, połączymy idee networkingu, warsztatów i mini prelekcji, a po zakończeniu dla najwytrwalszych after party. Każde ze spotkań ma swój indywidualny charakter, nie ma obowiązku być na wszystkich jednak naprawdę warto.

💰Cykl rozpoczynający się we wrześniu bogaty jest w krótkie, merytoryczne wykłady, które nastawione są na przekazanie praktycznej wiedzy, a jednocześnie dostarczenie niekonwencjonalnych rozwiązań, o które ciężko w tradycyjnym systemie edukacji – posłuży temu 7 zupełnie Innych Tematów. Jednak najważniejsza będzie możliwość przetestowania poznanej wiedzy w praktyce i doświadczenie jej na własnej skórze.

🤝Celem wydarzeń jest zbudowanie przestrzeni dla osób ceniących sobie rozwój nowych kompetencji oraz poznawanie świata z zupełnie innej strony.

Wydarzenia skierowane jest do osób ceniących rozwój swoich sieci kontaktów i biznesów, poprzez angażowanie się w budowanie trwałych i wartościowych relacji. Dlatego zamiast jednego bloku networkingowego są dwa, jeden na krótką prezentację i drugi na rozmowy kuluarowe i wymianę pomysłów.

Spotkania pod wspólnym tytułem Open Mindset mają zachęcić do otworzenia się na nowe możliwości, zarówno na przestrzeni rozwoju osobistego jak i rozwoju kariery i biznesu.

Zapraszam

 

 

Magia Chaosu

Zdarzyło Ci się w życiu i przyszło do głowy, że gorzej być nie może, a tu jednak…?
Może nie jest aż tak źle, może to po prostu mały chaos gdzieś w zdrowiu, karierze czy finansach albo w innej przestrzeni życia?

Jak w obliczu chaosu, z wykorzystaniem kilku zaklęć i rytuałów uruchomić magię?*
*warto przeczytać w całości

Kiedy myślimy, że to koniec świata warto pamiętać że przeżyliśmy 100% gorszych przypadków, więc i z tym sobie poradzimy. Ważne jednak jest to, co na tym zbudujemy.
Sprawdź, jak zmiana Tego, co do Siebie mówisz i wprowadzenie kilku prostych nawyków, może pomóc Ci we wprowadzeniu Życia w Zupełnie Inny Wymiar.

Magia Chaosu
w skrócie
Network – Workszop – #Network – #Workszop

A w 4 akapitach
“Magia Chaosu” to wydarzenie Rozwojowo-Networkingowe #5 z serii Open Mindset skupione na rozwoju osobistym, stąd w na każdy spotkaniu poruszamy nowy temat, tym razem skupimy się na tym., a z resztą, wszystko opisane jest poniżej. Zapraszam

Open Mindset – To 3.5h spotkania podzielone na 4 następujące części:
Po powitaniu i wprowadzeniu, Uczestnicy zyskają okazję opowiedzieć o Sobie, o tym czym się zajmują #zawodowo czy w biznesie, jak mogą pomóc innym robiąc to w czym są #najlepsi, odpowiedzieć na #pytanie jaką #wartość mogą wnieść w czyjeś #życie.
Pełne 120 sekund, aby przedstawić się z najlepszej strony. Przy wejściu, każdy wylosuje sobie kartkę z numerem od 1 do 27, będzie on oznaczał kolejność prezentacji, ja będę miał 1, w końcu na każdym zebraniu jest tak, że ktoś powinien zacząć, tym razem wypada na mnie.
*W trakcie powitania i wprowadzenia masz okazję wymienić się dyskretnie kartkami i kolejnością.

W drugiej części Uczestnicy wydarzeni przetestują na sobie 7 pomysłów na to, jak zmiana sposobu mówienia może zmienić osiągane rezultaty. Nauczymy się jak ważne jest co i jak do Siebie mówimy. Jak na Czarodzieja przystało, przetestujemy nie tylko programowanie neurolingwistyczne, podstawy autohipnozy czy afirmacje, poznamy również zaklęcia i czary, które mogą przydać się w twoim rozwoju. Tak zwany #workshop

#Rozmowy Kuluarowe to druga część networkingowa i lepsza okazja na wymianę pomysłów czy doświadczeń. Bardzo owocny #czas. Dobrze będzie zapisać sobie wcześniej numery osób z którymi chcemy porozmawiać. To zdecydowanie ułatwi sprawę.

#Spotkanie zamyka 2 Workszop /po Staropolsku #Warsztaty/ tym razem poznamy korzyści kilku innych pomysłów jak zadbać codzienne rytuały, czyli nasze nawyki i przyzwyczajenia, które kierują tak naprawdę naszym życiem. Sprawdzimy nie tylko nawyki działania ale i myślenia, które przyswojone na początek i koniec dnia mogą zdziałać magię w twoim życiu.

Jak do tego podejść? Na pewno z wyobraźnią i otwartą głową, poznawać ludzi i dobrze się bawić.
Otrzymasz Work Book, aby zanotować wszystkie pomysły i przemyślenia.
Znajdziesz również podpowiedzi jak wykonać ćwiczenia.

Czas 05 listopad 2019
godzina 17.00 – 20.30 (max 21)

Miejsce
Szczecin, MOSRiR, Wąska 16, sala 107

Bilety
Przedsprzedaż właśnie rusza i potrwa do niedzieli 27go X do północy,
Twoja Inwestycja – 35 PLN
Od poniedziałku 28go X – 50 pln
Cena Regularna 70 wskakuje od 3go XI

Niespodzianki
Wylosujemy 3 nagrody w postaci darmowych konsultacji o łącznej wartości 1500 pln.
Pamiętaj że możesz zaoszczędzić 50% płacąc w #krypto przyjmujemy w #btc #eth #ltc #bcc
Możesz również zstać partnerem wydarzenia i dodatkowo wypromować swój biznes.

GROW – jesteś z Nami na 3 wybranych wydarzeniach w danym Mieście – stoisko reklamowe i ekspozycja logotypu – publikacje o marce (profile, wydarzenia, www, mailing) – Dwa karnety Smart 5, czyli 10 zaproszeń dla gości Partnera (2 na wydarzenie) – możliwość wystąpienia i prezentacji firmy 5 min  – możliwość przygotowania upominków dla uczestników – Oznaczenie Partnera we wszystkich materiałach Medialnych – Inwestycja – 790 netto

STARTER – jesteś z nami na 1 wybranym wydarzeniu – stoisko reklamowe i ekspozycja logotypu – publikacje o marce (profile, wydarzenia, www, mailing) – 3 zaproszenia dla gości Partnera  – możliwość przygotowania upominków dla uczestników –  Inwestycja – 290 netto
Sprawdź w zakładce Mindset co najmniej 3 sposoby jak możesz zarobić na bilet (nawet trochę więcej, sprawdż w zakładce mindset, tagi #kraniki, w tygodniu dojdą jeszcze dwa #narzędzia

W poniedziałek rano dostaniesz 3 sposoby na to aby zaoszczędzić 3.5 h w tygodniu, przyda się nie tylko w znalezieniu chwili na Open Mindset

To na razie wstęp 😉
O dalszych szczegółach zrobię jeszcze nie jeden #update

 

start 17 czas 3,5h plus After, kiedy: 05.11 -Szczecin,

 

Nadzwyczajny Element

Zwiastun:

Ty jako nadzwyczajny element biznesu, budowanie naturalnej przewagi na rynku z wykorzystaniem potęgi Ciała, Umysłu i Otoczenia; Poznaj sposoby na jeszcze lepsze wykorzystanie swoich naturalnych zasobów.

To jakie efekty osiągamy w życiu czy w biznesie, sprowadza się do dwóch elementów, modeli rzeczywistości jakimi kierujemy się od wewnątrz, które kształtują nasz Mindset oraz zewnętrznych strategi jakie tworzą nasze codzienne nawyki, przyzwyczajenia i działania.

Codziennie pojawiają się nowe strategie i modele, które mogą wprowadzić twoje życie czy biznes na zupełnie inny poziom. Każdemu, kto chce zwiększyć swoją świadomość tego, jak nasz umysł  kieruje naszym ciałem i życiem, zacząć podkręcać jego możliwości dzięki  prostym life hack’om.

 

start 17 czas 3,5h plus After, kiedy 19.11 -Szczecin, 

 

Naginanie Rzeczywistości

tup.. tup.. tup.. opis zbliża się małymi krokami

 

start 17 czas 3,5h plus After, kiedy: 10.12 -Szczecin, 

 

Płatność

 

Formy płatność:

przelew tradycyjny

Akademia Mindset Piotr Cygan

Tytuł przelewu: “Temat- Miasto – Nazwiska  Osób”

Twoja Inwestycja:
Przedsprzedaż – 35 PLN – do dnia 29.09.2019
Cena Promocyjna – 55 PLN – do dnia 04.10.2019
Cena Regularna 70 PLN – do dnia wydarzenia

numer rachunku

61 1020 4867 0000 1802 0172 0796

Bank Polski PKO

 

Karnet 5MART 5

udział w 5 z 7 wydarzeń, wybierz swoje tematy i uprzedź które miejsca mam zająć dla Ciebie

Inwestycja 150 zł – Wartość biletów 350 zł  Oszczędzasz 200 zł

 

Płatność krypto w promocji 50%? wyślij maila z prośbą o adres portfela na kontakt@piotrekcygan.pl

 

Istnieje  możliwość zamówienia biletów na dwóch dodatkowych platformach @facebook i @evenea, chcesz być na bieżąco zapisz się na newsletter.

 

Masz zespół, który chętnie zaprosisz na wydarzenia, koniecznie sprawdź opcję karnetów, to dodatkowe korzyści i oszczędności.

 

Akademia jest pierwszą i na razie jedyną firmą szkoleniową województwie zachodniopomorskim, gdzie  możesz zaoszczędzenia 50% ceny na warsztaty, szkolenia i treningi indywidualne, dokonując płatności w 4 głównych krypto-walutach BTC – ETH – LTC -BCC. aby to zrobić napisz w wiadomości mail, prośbę o udostępnienie adresów portfeli. Nie się one publikowane na stronie ze względów bezpieczeństwa.

 

Zostań Partnerem

Chcesz dodatkowo wypromować swoją działalność – sprawdź inne możliwości współpracy

THINK BIG – jesteś z Nami na wszystkich wydarzeniach w danym Mieście – stoisko reklamowe i ekspozycja logotypu – publikacje o marce (profile, wydarzenia, www, mailing) – Dwa karnety Lucky 7, czyli 14 zaproszeń VIP dla gości Partnera (2 na wydarzenie) – możliwość wystąpienia i prezentacji firmy 10 min  – konkurs promujący Partnera – możliwość przygotowania upominków dla uczestników – Oznaczenie Partnera we wszystkich materiałach Medialnych – Transmisja Live z wydarzenia z informacją o Partnerze  – Inwestycja – 1490 netto

GROW – jesteś z Nami na 3 wybranych wydarzeniach w danym Mieście – stoisko reklamowe i ekspozycja logotypu – publikacje o marce (profile, wydarzenia, www, mailing) – Dwa karnety Smart 5, czyli 10 zaproszeń dla gości Partnera (2 na wydarzenie) – możliwość wystąpienia i prezentacji firmy 5 min  – możliwość przygotowania upominków dla uczestników – Oznaczenie Partnera we wszystkich materiałach Medialnych – Inwestycja – 790 netto

STARTER – jesteś z nami na 1 wybranym wydarzeniu – stoisko reklamowe i ekspozycja logotypu – publikacje o marce (profile, wydarzenia, www, mailing) – 3 zaproszenia dla gości Partnera  – możliwość przygotowania upominków dla uczestników –  Inwestycja – 290 netto

 

Dodatkowe Korzyści

 

Wiedząc że możesz zaprosić ze sobą kilka osób lub polecić wydarzenia znajomym, sprawdź jak możesz zarobić 30 % z ceny każdego zakupu zaproszonej przez Ciebie osoby.

To pozwala nie tylko zyskać rabat na swoje bilety, ale i zarobić dodatkowe pieniądze.

Wyślij zapytanie PROGRAM PARTNERSKI na maila kontakt@piotrekcygan.pl

 

Zapraszam do współpracy

Piotrek Cygan