Codziennie wieczorem poświęć 5 minut na podsumowanie dnia, ale tylko pozytywne. Bo to, co Ci się nie udało i tak pamiętasz lub skutecznie przypomni Ci ktoś z otoczenia.

Zastanów się chwilę i zapisz w notatniku minimum trzy rzeczy – Twoje trzy osiągnięcia z całego dnia. Odpowiedz sobie na pytanie „co mi się dzisiaj w mnie podoba?”. To mogą być cechy, to mogą być konkretne zachowania.

Rób to codziennie. Codziennie zapisuj swoje drobne i większe sukcesy. Nawet w te dni, w które wydaje Ci się, że nie masz co świętować. Że nie masz za co siebie chwalić. Spróbuj. Daj sobie ten czas – tylko 5 minut, codziennie.

I zobacz, jakie będziesz mieć efekty po miesiącu. Chociaż jestem przekonany, że zobaczysz je znacznie szybciej. Że już po tygodniu – dwóch Twoja lista zacznie się wydłużać. Że z dnia na dzień będzie Ci łatwiej myśleć o tym, co potrafisz, z czego jesteś dumna/y i co w sobie lubisz.

Bardzo jestem ciekawy waszych efektów, dajcie znać kto już tak robi, kto może stosował ten sposób i jakie ma doświadczenia..

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *