Cześć
Mam dla Ciebie dobrą wiadomość, i to nie wszystko – dwa słowa wstępu, aby nakreślić kontekst.
Jest piątek popołudnie, robię podsumowanie tygodnia, sprawdzam konto a przelewów za faktury – brak. Telefon do firmy okazuje się, że osoby decyzyjne od tygodnia na “urlopie”. Druga firma, poślizg, bo im też ktoś nie zapłacił. Trzecia – wyślą dzisiaj, ale co z tego, skoro w banku w weekend nikt przecież nie pracuje i przez 3 dni kasa w powietrzu.

Nie wiem jak Ty, ale ja powoli odczuwam skutki, tego co się dzieje. Wiem, że nie tylko ja, bo z od ponad tygodnia z każdej strony słyszę: ilość zleceń spadła o połowę, klienci siedzą w domu, więc ruchu nie ma, restauracje przeżywają koszmar. Transport i logistyka powoli zaczyna stawać. Wirus zaczyna szkodzić nie tylko naszemu zdrowiu. I coś mi się przypomniało. Przecież można inaczej.

Szybkość transakcji i płynność będzie teraz kluczem. Przecież ani my pierwsi, ani ostatni, których wkurza taka sytuacja. A tak naprawdę, ktoś już to przerabiał i znalazł rozwiązanie. Okazuje się, że są aplikację stworzone do tego, aby przesyłać pieniądze w mgnieniu oka – klik i zrobione. Ale to nie wszystko – czytaj dalej.

Powiedzmy, że świadczysz usługi , masz sporo klientów, większość płaci kartą lub przelewem za wystawioną fakturę. A co ty na to, aby obie strony zyskały na transakcji? Już tłumaczę co mi chodzi po głowie:

Revolut – aplikacja bankowości elektronicznej, w której:
– Otworzysz konto  w ciągu kilku minut
– Wysyłasz i żądasz pieniędzy w kilka sekund
– Otrzymujesz natychmiastowe powiadomienia o płatnościach
– Przelewasz Pieniądze na terenie całego świata  – Wymiana w 30 walutach FIAT do PLN 20,000
– Możesz ją swobodnie zgrać z G-pay lub Aplle pay i płacić bezdotykowo używając telefonu
– Możesz też skonfigurować płatności cykliczne

 

To jedynie część możliwości tej aplikacji i to w wersji standardowej za rożne 0 PLN miesięcznie. A jeśli masz ochotę na więcej, możesz zdecydować się na wersję PREMIUM lub METAL. Potrzebujesz jedynie dowód osobisty, 10 minut czasu i 20 PLN na przelew, aby zweryfikować, że ty to ty – ów 20 pln masz później do dyspozycji w aplikacji.

A teraz BONUS – Dla chcących więcej aplikacja Revolut korzysta z planów marketingowych zachęcających do jej polecania. Co jakiś czas robiąc promocję płaci np 33 lub 44 pln za każdą osobę, która pobierze aplikację z twojego linku referencyjnego. Limit 100 osób, masz na to zazwyczaj 21 dni, matematyka jest prosta.

A teraz czas na case study :
Przykład 1:
Przychodzi do Ciebie klient – robi zakupy lub korzysta z usługi. Płaci tradycyjnie kartą lub gotówką, nabijasz transakcje na kasę fiskalną, rozliczasz ją na koniec miesiąca, płacisz podatek vat i dochodowy. Polecasz mu aplikację, zgarniasz prowizję. Klient dziękuję Ci za zakupy i wychodzi.

Przykład 2:
Przychodzi twój klient, ma już aplikację od Ciebie. Robi zakupy lub korzysta z usługi, płaci korzystając z aplikacji, dostaje mały rabat powiedzmy 5-10%. Dziękuje Ci za zakupy i wychodzi. – nie wiesz tego ode mnie, nie wypada mi podpowiadać takich rzeczy, jestem szanującym się trenerem biznesu.

Nadzwyczajne czasy wymagają kreatywności i uśmiechu, czasami przymrożenia oka. Podobnych aplikacji jest kilka, opowiem o nich w przyszłym tygodniu. Na początek najprostsza w użyciu.

Link do pobrania aplikacji: http://bit.ly/cygrevo

W razie pytań i wątpliwości dzwoń 513-674-130 lub sprawdź poprzedni wpis w temacie KLIK

 

Do miłego  P.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *