Trener

Jako trener i coach  biznesu pomagam małym i średnim firmom, wdrażać nowe pomysły i strategie działania. Efektywniejsze przyswajanie nowych sposobów myślenia i działania, może okazać się przydatne w czasach, kiedy ilość informacji podwaja się co dwa lata. Codziennie pojawiają się nowe modele rzeczywistości, które mogą wprowadzić twoje życie czy biznes na zupełnie inny poziom.

Wiele informacji, których uczyliśmy się  w przeszłości może być warte aktualizacji. Najnowsze badania i odkrycia naukowe wskazują, że to co wiemy o naszym umyśle, funkcjonowaniu naszego ciała czy otaczającej nas rzeczywistości jest mocno nieaktualne. Istnieje również szansa, że to jak prowadzisz Biznes, może wymagać pewnej aktualizacji na przestrzeni kolejnych miesięcy.

Obszary w których w których mam największe doświadczenie i jakich mogę służyć wsparciem dla twojej firmy,  znajdziesz w warsztatach z serii Smart Biznes Mindset. Są to warsztaty dedykowane dla MŚP, dodatkowo  jeśli myślisz o udziale w wydarzeniach networkingowo – rozwojowych, możesz sprawdzić, czym jest Open Mindset.

To, jakie efekty osiągamy w życiu czy w biznesie, sprowadza się do dwóch elementów, modeli rzeczywistości jakimi kierujemy się od wewnątrz, sposobu myślenia  który kształtuje nasz Mindset. Oraz zewnętrznych strategii działania, które  tworzą nasze codzienne nawyki, przyzwyczajenia i rytuały. A te możemy zmieniać i dostosowywać w zależności od rezultatów jakich oczekujemy.

Jednak dostarczanie samej wiedzy nie wystarczy, aby mówić o Uczeniu się trzeba zadbać również o przetestowanie tej wiedzy na Sobie.Dzięki doświadczeniu nowo poznanych informacji dowiesz się, jakie są najbardziej efektywne metody poszerzania twoich własnych możliwości. Marzę o tym aby nauka sprawiała nam przyjemność i być ekscytująca.

Dlatego dbam aby w Akademii Mindset uczestnicy szkoleń i warsztatów, posiedli nie tylko przydatną wiedzę, ale również sposoby na, aby wykorzystać ją w praktyce. Dlatego jako uczestnik przeżyjesz na sobie efekty tego, czego się uczysz, a to daje najlepszą motywację do dalszego poznawania.

Indywidualna

Biznes

  • Biznes Mindset Trening – Indywidualny 2 miesięczny program rozwojowy  BMT60  BMT90   BMTOnline60  BMTOnline90
  • Smart Biznes Mindset – Warsztaty Otwarte dla MŚP  dostępne w zakładce Wydarzenia oraz w Prezentacji PDF do pobrania
  • “Smarter” Biznes Mindset – Warsztaty Zamknięte dla Biznesu – PrezentacjaPDF
  • Mindset PRO – Indywidualny program rozwojowy dla Twojego Biznesu – Indywidualna Wycena

 

Korzyści dla organizacji
– Pracownicy wyposażeni zostaną w narzędzia i wiedzę, pozwalającą na samodzielne wspieranie procesu nauki nowych strategii oraz efektywniej zarządzać swoimi emocjami i sposobem myślenia,
– Warsztaty wywierają wpływ na funkcjonowanie firmy na rynku, w jej otoczeniu społecznym. poprzez podniesienie kwalifikacji pracowników firma może polepszyć/zmienić swój wizerunek, a także zwiększyć swoją konkurencyjność.
– Organizacja, która inwestuje w rozwój , jest w stanie efektywnie wykorzystać  potencjału człowieka, a przez to jest w stanie szybciej osiągać założone cele.
– Budowanie zewnętrznego wizerunku firmy, jako organizacji dbającej o swoich pracowników, pozwalająca im się rozwijać. daje możliwość rekrutowania coraz lepszej kadry.

Korzyści dla uczestnika
– Zdobędziesz lepsze rozpoznanie swoich zasobów: silnych i słabych stron, rozbudujesz kreatywność i chęć poszukiwania nietypowych rozwiązań,
– Dowiesz się jakie proste i efektywne metody zarządzania sobą i swoim najbliższym otoczeniem możesz wykorzystać na co dzień,
– Sprawdzisz, jak daleko sięga twoja wyobraźnia i dowiesz się, jak może wyglądać twoje życie, gdy zaczniesz z niej korzystać,
– Dowiesz się, jakie proste metody możesz wykorzystać, aby w bezpieczny sposób wprowadzać zmiany w swoim życiu,
– Poznasz narzędzia, które pomogą, gdy przyjdzie czas na dokładne przeanalizowanie sytuacji w każdym aspekcie życia.
– Dowiesz się wszystkich niezbędnych rzeczy na temat połączenia umysł i ciało,